Avrupa Yakası Ray Dolap

Ray dolap firmaları

Avrupa Yakası Ray Dolap Ürünleri

Kişiler artan alışveriş tutkularını maalesef ki tüketim çılgınlığı ile gidermeye çalışmaktadır. Eskiden bir çift kıyafet kişiye bir hafta yeterken artık artan iletişim araçları kişilerin gün içerisinde bile çeşitli kıyafetler değiştirmesine fırsat sunmaktadır. Maddi durumu uygun olan ya da olmayan herkes mutlaka kıyafetinin farklı ve çok olmasını ister. Sırf bu nedenle zaruri ihtiyaçlarından kısarak kıyafetlere yatırım yapan çok fazla insan bulunmaktadır. Bu durumda kaçınılmaz hale gelecek olan bir diğer ürün de şüphesiz Avrupa yakası Ray dolap modelleri olacaktır. Raylı sistemler ile üretilen dolapların özellikle son günlerde hazırlanan tüllü modelleri kadınların en çok tercih edeceği ürünler arasında yerini aldı bile.

Raylı Dolaplar Kullanışlı Mıdır?

Raylı sistem ile üretilen dolapların bazılarında kapakların açılıp kapanmasında sorun yaşanabilmektedir. Bazı firmalar bu dolapların nasıl üretildiğinden maalesef halen bile bir haber olduğundan dolapların kapılarında açıp kapatma işlemleri sıkıntı yatacaktır. Bir dolabın kaliteli kullanımı için kapaklarının hem yer kaplamaması hem de sorunsuz ve sessiz açılması gerekir. Dışarıya doğru açılan dolap modellerinde kapakların kırılması ya da düşmesi gibi pek çok sorun üst üste yaşanmaktadır. Buna bağlı olarak raylı sistem ile üretilen dolapların daha uzun süre dayanıklı olduğunu söylemek mümkündür. Hatta Avrupa yakası ray dolap modellerinde dolapların kapaklarının sürgülü sisteme dayanmasının daha çok kolaylık sağladığı da ortadadır.

Ray Dolaplarda Yer Sorunu Çözüldü

Dolaplar ev içerisinde giyinme odası ya da dolap köşesi yoksa mutlaka yatak odasında kendine yer bulacaktı. Bu da zaten ısınma ve ekonomi gibi nedenlerle zaten küçük tasarlanan yatak odalarının daha da dar bir alan haline gelmesine neden olur. Bunu bir da dışarıya açılan kapaklar izlerse maalesef ki yaşanan yer sıkıntısı gittikçe büyüyecektir. Bunun yerine Avrupa yakası ray dolap modellerinden birini tercih etmek en doğru karar olur. Sağa ve sola sorunsuz olarak açılan kapaklar istediğiniz kıyafeti ararken diğer taraftaki kıyafetlerin kafanızı karıştırmaması için de tamamen dolabın kapağını yok edecek şekilde hazırlanmayarak bir taraf açıkken diğer tarafın kapalı olması sağlanır.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon