Banyo Dolap Modelleri

Banyo Dolap Modelleri

 

Banyo Dolap Modelleri

Banyo Dolap Modelleri 1995 yılından itibaren evinizin dolapları bize emanet. En kaliteli malzemeler, en uygun fiyatlar, alanında uzman ekibimizle verdiğiniz siparişleri mümkün olan kısa sürede evlerinize taşımaya devam ediyoruz.

Günümüzde banyolar adeta salon mobilyaları gibi. Birbirinden güzel modeller, parlak veya mat, düz veya desenli dolap kapaklarını beğeninize sunuyoruz.

Banyoların mobilyası: Banyo dolapları

Banyolarda lavabolar genelde mobilyanın içine gömülmektedir. Lavabonun altında da genelde deterjan koymaya yarayan derin bir dolap olabiliyor. Bu dolabı tek gözlü derin bir dolap olarak veya ikiye bölünmüş, çekmecelerden oluşan bir dolap da tercih edilebilir.

Banyonuzda spor bir şıklık yakalayın

Albero Ray Dolap modellerinin arasında bulunan BH-618 banyo dolabı modelindeki gibi, lavabonun üzerinde sadece dekoratif bir ayna seçebilirsiniz. Aynanın yan taraflarında asimetrik dizilmiş, üzerine çeşitli aksesuarlar konulabilecek küçük raflar da ekleyebilirsiniz. Bu modeli tercih edecekseniz renkli dolaplar seçim yapabilirsiniz. Böylece banyonuzda spor bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Kırmızı ve beyazın uyumu

Albero Ray Dolapları, kırmızı ve beyaz uyumuna adeta yeni bir ışık kazandırmış. Banyonuzda iki renk kullanmaya karar verdiyseniz mutlaka kırmızı beyaz modellerimize bakmalısınız. Genelde parlak, lake kullanılan bu modeller hem şık hem de modern bir görünüm kazandırmış. Özellikle koyu renk fayansların arasına yerleştirilen bu dolaplar banyonuzun havasını değiştirecek.

Siyah ve beyazın asaletini banyonuza yansıtın

Siyah ve beyaz gibi iki zıt rengin dolaplara uygulanması bu asalet banyonuza taşımış. Özellikle siyah dolaplarda dolap kulpları muhteşem bir görünüme kavuşmuş. Yine parlak kapaklar kullanılan siyah dolapların üzerine beyaz lavabolar yerleştirilmiş. Siz de siyah ve beyazın muhteşem uyumunu banyolarınıza taşımak istiyorsanız modellerimizi mutlaka incelemelisiniz.

Her renkten her zevke uygun modeller

Albero Ray Dolapları, her renkten ürün yelpazesiyle her zevke hitap ediyor. Kahverengi banyo dolaplarında genellikle mat kapaklar kullanılmış. Yine lavabo seçimi olarak beyaz tercih edilmiş. Dolaba gömülen lavaboların yanı sıra dolabın üzerine konulan lavabolar da banyonuza ayrı bir hava vermiş. Kahverenginin yanında bordo ve vişneçürüğü renkleri de tercihinize sunulmuştur.

Banyo dolapları yerden yukarıya monte edilmiştir. Bu size hem görsel olarak hitap eder hem de görünmez kazalara karşı dolaplarınızı korumaya yardımcı olur. Herhangi bir su taşması anında bu sayede dolaplarınız hiçbir zarar görmez. Ayrıca kullandığınız malzemeye, renge ve modele göre kullanılan kulplar banyo dolaplarınızın şıklığına şıklık katıyor.

Sizleri Albero Ray Dolap markası altında daha birçok modelimizi görmeye bekliyoruz.

Fiyat listemiz

Bize ulaşın

 

 

Hemen Ara
Navigasyon