Banyo Dolap Modelleri

Banyo Dolap Modelleri

 

Banyo Dolap Modelleri

Banyo Dolap Modelleri 1995 yılından itibaren evinizin dolapları bize emanet. En kaliteli malzemeler, en uygun fiyatlar, alanında uzman ekibimizle verdiğiniz siparişleri mümkün olan kısa sürede evlerinize taşımaya devam ediyoruz.

Günümüzde banyolar adeta salon mobilyaları gibi. Birbirinden güzel modeller, parlak veya mat, düz veya desenli dolap kapaklarını beğeninize sunuyoruz.

Banyoların mobilyası: Banyo dolapları

Banyolarda lavabolar genelde mobilyanın içine gömülmektedir. Lavabonun altında da genelde deterjan koymaya yarayan derin bir dolap olabiliyor. Bu dolabı tek gözlü derin bir dolap olarak veya ikiye bölünmüş, çekmecelerden oluşan bir dolap da tercih edilebilir.

Banyonuzda spor bir şıklık yakalayın

Albero Ray Dolap modellerinin arasında bulunan BH-618 banyo dolabı modelindeki gibi, lavabonun üzerinde sadece dekoratif bir ayna seçebilirsiniz. Aynanın yan taraflarında asimetrik dizilmiş, üzerine çeşitli aksesuarlar konulabilecek küçük raflar da ekleyebilirsiniz. Bu modeli tercih edecekseniz renkli dolaplar seçim yapabilirsiniz. Böylece banyonuzda spor bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Kırmızı ve beyazın uyumu

Albero Ray Dolapları, kırmızı ve beyaz uyumuna adeta yeni bir ışık kazandırmış. Banyonuzda iki renk kullanmaya karar verdiyseniz mutlaka kırmızı beyaz modellerimize bakmalısınız. Genelde parlak, lake kullanılan bu modeller hem şık hem de modern bir görünüm kazandırmış. Özellikle koyu renk fayansların arasına yerleştirilen bu dolaplar banyonuzun havasını değiştirecek.

Siyah ve beyazın asaletini banyonuza yansıtın

Siyah ve beyaz gibi iki zıt rengin dolaplara uygulanması bu asalet banyonuza taşımış. Özellikle siyah dolaplarda dolap kulpları muhteşem bir görünüme kavuşmuş. Yine parlak kapaklar kullanılan siyah dolapların üzerine beyaz lavabolar yerleştirilmiş. Siz de siyah ve beyazın muhteşem uyumunu banyolarınıza taşımak istiyorsanız modellerimizi mutlaka incelemelisiniz.

Her renkten her zevke uygun modeller

Albero Ray Dolapları, her renkten ürün yelpazesiyle her zevke hitap ediyor. Kahverengi banyo dolaplarında genellikle mat kapaklar kullanılmış. Yine lavabo seçimi olarak beyaz tercih edilmiş. Dolaba gömülen lavaboların yanı sıra dolabın üzerine konulan lavabolar da banyonuza ayrı bir hava vermiş. Kahverenginin yanında bordo ve vişneçürüğü renkleri de tercihinize sunulmuştur.

Banyo dolapları yerden yukarıya monte edilmiştir. Bu size hem görsel olarak hitap eder hem de görünmez kazalara karşı dolaplarınızı korumaya yardımcı olur. Herhangi bir su taşması anında bu sayede dolaplarınız hiçbir zarar görmez. Ayrıca kullandığınız malzemeye, renge ve modele göre kullanılan kulplar banyo dolaplarınızın şıklığına şıklık katıyor.

Sizleri Albero Ray Dolap markası altında daha birçok modelimizi görmeye bekliyoruz.

Banyo

Evine banyo yaptırtmak isteyenlerin tercih ettiği firmalardan biri olan Albero Raydolap, uzman ekibiyle banyolarınızı istediğiniz hâle getirmektedir. Banyolar, evinizin en rahat olması gereken yerlerindendir. Dolayısıyla banyo tadilatı için profesyonel bir firmayla çalışmak gerekmektedir. Firmamız, profesyonellik denince akla ilk gelen firmalardandır. Dolayısıyla tadilat konusunda da sıklıkla Albero Raydolap tercih edilmektedir.

Banyoların içerisinde kullanılacak olan her türlü yapı işlevsel olmalıdır. Firmamız, yenilikçi yapısıyla banyo modasını yakından takip etmektedir. Yaptığımız işlerde de en yeni tasarımları yakından takip ettiğimiz anlaşılmaktadır. Albero Raydolap, model konusunda da ciddi bir yeterliliğe sahiptir. Her eve uygun banyo modeli, firmamızda bulunmaktadır. Modellerimizin fiyatları, kendi içlerinde değişkenlik gösterse de her bütçeye uygun modellerimizin olduğu rahatlıkla söylenebilmektedir.

Kullanışlı Banyo Modelleri

Satışını ve üretimini yaptığımız modeller, en kullanışlı modellerden oluşmaktadır. Modellerimizde görülen en önemli özellik, banyoda kullanılan yapıların fazla yer kaplamadan gerektiği gibi kullanılabilmeleridir. Bu da önemli bir alan tasarrufu sağlamakta ve banyonuzun daha ferah bir ortama dönüşmesini sağlamaktadır.

Üretimini yaptığımız modellerde tasarım modasını yakından takip ettiğimizi görebilmeniz olasıdır. Çünkü her geçen gün modellerimize yenileri eklenmekte ve modası geçen modellerin satışı sonlandırılmaktadır. Bu da her daim güncel bir model havuzuna sahip olduğumuzu göstermektedir. Kullanışlı banyo modelleri için Albero Raydolap firmamızı aramanız lazımdır. Bizi aradığınız takdirde en yeni modellerimiz tarafınıza aktarılacak ve size en uygun model seçildikten sonra banyonuzda montaj işlemine geçilecektir.

Banyo Tasarımının Uzman Firmalarca Yapılması Neden Önemlidir?

Banyo tasarımı yaptırmak isteyenler kesinlikle uzman firmalardan yardım almalıdır. İstanbul genelinde firmamızdan daha uzman bir firmanın bulunması oldukça zordur. Bundan dolayı 39 ilçenin tümünde en sık tercih edilen firmaların başında Albero Raydolap gelmektedir. Firmamız, tasarımı tamamen sizin isteğinize göre yapmaktadır. Tasarım tamamlandıktan sonra hoşunuza gitmeyen bölümler tekrardan revize edilmekte ve banyo tasarımları kusursuz hâle getirilmektedir. Albero Raydolap;

  • İstanbul banyo satışı konusunda en güvenilen firmalardandır.
  • Modeller için uygun fiyatlar belirleyerek dar gelirli vatandaşlarımızın da kaliteye ulaşmasını sağlamaktadır.
  • İstanbul geneline hizmet sağlayan sayılı firmalardandır.
  • Banyo tamiratı ve tadilatı yapabilmektedir.

Bütün bu avantajları müşterilerine sağlayabilen firmamız, kaliteli hizmetleriyle herkesin bir numaralı tercihi olmayı sürdürmekte kararlıdır.

2022 Banyo Tadilat Ücretleri

Banyo tadilat ücretleri, tadilat zorluğuna göre belirlenmektedir. Her banyo için farklı fiyatlar söz konusudur. Firmamız, hem üretim hem montaj işlemini üstlenen bir firma olarak iki hizmet için de ortak bir fiyat belirlemektedir. Albero Raydolap, banyo fiyatları konusunda en güvenilir firmalardandır. Uygun fiyatlandırmalar ve kaliteli işçilikle banyonuzu yenileyen firmamız, yenilenen banyonuzu garanti altına da almaktadır.

İstanbul banyo tamiratı ve tadilatı konusunda merak ettiğiniz her şey tarafımıza iletilmelidir. Albero Raydolap da yılların tecrübesiyle sorularınızı cevaplamakta, böylelikle kafanızdaki soru işaretleri profesyonel ve teknik cevaplarla giderilmektedir.

Fiyat listemiz

Bize ulaşın

 

 

Hemen Ara
Navigasyon