Banyo Kapak Modelleri

Banyo Kapak Modelleri

Banyo Kapak Modelleri

Banyo Kapak Modelleri, Evimizin şüphesiz en özenle hazırladığımız alanlarından biri de banyolarımız. Dolaplar, fayanslar, klozet, duşakabin gibi banyo gereçlerini hem kaliteli hem kullanışlı hem de gözümüze hitap edecek şekilde seçiyoruz. Tabii bunları yanında bütçemize en uygun fiyatları da seçmeye büyük gayret gösteriyoruz.

İşte aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz yer Albero Ray Dolap. Kaliteli hizmetimiz, uzman ekibimiz, aldığımız en küçük işleri bile özenle yapma çabamızla 1995’ten günümüze hizmetinizdeyiz.

Banyom artık evimin en güzel yeri

Banyolarımızda da evimizin diğer alanlarında olduğu gibi baktığımız ilk şey dış görünüş. Albero Ray Dolap banyolarınıza şıklığı getiriyor. Birbirinden güzel renk model arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Banyoda görsellik diyince akla ilk gelen dolap kapaklarıdır. Dolap kapakları bir kadının elbisesi gibidir. Kapak modeli seçiminiz ne kadar güzel olursa, bütünün görüntüsü de o denli şık olur. Banyo dolap kapaklarınızı dolabın gövdesiyle aynı malzemeden seçmek zorunda değilsiniz. Gövdede ve kapakta isteğinize göre farklı malzemeler kullanabilirsiniz. Kapakta mdflam, highgloss, glossmax, mebran, acrylic, lake, doğal kaplama, country veya ithal masif malzemelerden birini seçebilirsiniz. Banyonuz yapısına, bütçenize ve modelinize göre hangi modeli seçeceğiniz konusunda uzman ekibimiz silere yardımcı olmak için hazır.

Parlaklığın ihtişamı mı mat renklerin sadeliği mi?

Dolaplarınızda parlak veya mat modeller tercih edebilirsiniz. Bu seçimde genelde dikkat edilmesi gereken husus banyonuzun büyüklüğü ve fayanslarınızın modelidir. Banyonuz darsa parlak modelleri seçmenizde fayda var. Yansımadan dolayı banyonuzu olduğundan geniş gösterir. Fayanslarınız matsa da mutlaka banyo dolabınızı parlak kapaktan seçin. Fayansların matlığı arasında dolaplarınız tüm gözleri üzerine toplayacaktır. Eğer fayanslarınızı desenli modellerden seçtiyseniz dolapları daha düz kullanmaya özen gösterin. Ayrıca banyo dolaplarınızda çift renk de kullanabilirsiniz. Renklerin ahengini mükemmel uyumla bir araya getirirseniz muhteşem bir şıklığa imza atabilirsiniz. Bunların dışında Albero Ray Dolap modelleri arasında kendinden desenli dolap kapakları da bulabilirsiniz.

Modellerimizi yakından görmek, ekibimizden fikir ve bilgi almak için sizleri mağazamıza bekliyoruz. Siz beğenin, biz imal edip, monte edip evinize teslim edelim.

>> Banyo kendimizi en rahat hissettiğimiz bölümlerden biridir.Herkes hoş bir görünüme sahip banyo ister.

>> Bir banyoya girdiğimizde gözümüze çarpan ilk şey jakuzi, küvet ya da duşa kabindir. İkinci gözümüze çarpacak olan şey ise banyo dolabıdır.

>> Özellikle son yıllarda lavabo ile bir bütün olan banyo dolapları tercih edilmektedir. Belki banyonuzu baştan aşağı yenilemek çok zor, zahmetli ve masraflı olabilir.

> Ancak banyonuza yeni bir banyo dolabı alarak banyonuzun görünümünü daha da güzelleştirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Fiyat Listesi

 

Hemen Ara
Navigasyon