Banyo Ve Aksesuar Fiyat

Banyo Ve Aksesuar Fiyat
 BANYO DOLAP FİYAT LİSTESİ  
ÜRÜNAÇIKLAMAM2/MTSATIŞ FİYATI
BANYO DOLABIGÖVDE (mdflam) KAPAK (mdflam )M22,600 TL.
BANYO DOLABIGÖVDE (mdflam) KAPAK (hıghgloss)M22,800 TL.
BANYO DOLABIGÖVDE (mdflam) KAPAK (glossmax)M23.200 TL.
BANYO DOLABIGÖVDE (mdflam) KAPAK (mebran )M23.900 TL.
BANYO DOLABIGÖVDE (mdflam) KAPAK (Acrylıc )M23.900 TL.
BANYO DOLABIGÖVDE (mdflam) KAPAK (lake )M24.300 TL.
BANYO DOLABIGÖVDE (mdflam) KAPAK (doğal kaplama )M24,700 TL.
BANYO DOLABIGÖVDE (mdflam) KAPAK (country)M23.700 TL.
BANYO AKSESUAR FİYAT LİSTESİ
ÜRÜNAÇIKLAMAM2/MTSATIŞ FİYATI
RAY SİSTEMİ TELESKOPİK (çift açılım frensiz)1 AD. 170 TL.
RAY SİSTEMİ TELESKOPİK (çift açılım frenli)1 AD. 250 TL.
RAY SİSTEMİ TANDEM ( tek açılım frenli)1 AD. 450 TL.
RAY SİSTEMİ TANDEM ( çift açılım frenli)1 AD. 550 TL.
RAY SİSTEMİ TANDEMBOX1 AD. 650 TL.
RAY SİSTEMİ TANDEMBOX BORDÜRLÜ1 AD. 700 TL.
TAÇ-IŞIK BANDI MEBRAN / ACR/ COUNTRY1 MT.750 TL.
BAZA METAL ÇİZGİLİ1 MT.550 TL.
KULPÖZEL (opsiyonel)1 AD. 90 TL.

Banyo Ve Aksesuar Fiyat

Banyo Ve Aksesuar Fiyat, Albero ray dolap 1995 yılından itibaren hizmete başlamıştır. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla sizlere en kaliteyi, en uygun şekilde ulaştırmayı ilke edindik. Fiyat politikası olarak her eve ve her bütçeye uygun ürünler üretmeyi amaçlamaktayız. Ancak uygun fiyatlı ürünlerimizde de kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Bizim için önemli olan yaptırdığınız ürünü uzun yıllar rahatlıkla kullanmanızdır.

Evimizin her köşesi bizim için çok önemlidir. Tüm evimizi baştan sona zevkimize göre yenilemek bizler için büyük bir keyiftir. Zor olansa kaliteyi ve uygun fiyatları bir araya getirebileceğimiz yerler bulmak. Albero ray dolap, kaliteyi bütçenize en uygun fiyatlarla evinize taşımak için çalışıyor.

Evlerimizde en çok özen gösterdiğimiz alanlardan biri de banyolarımız. Zevkinize uygun banyo aksesuarlarımız çok uygun fiyatlarla sizlerle.

Bunların dışında taç-ışık bandı ve kirli çamaşır sepeti modellerimiz de bulunmaktadır. Üç farklı modelde çamaşır sepetimiz bulunmaktadır.

Banyonuzu en kaliteli ve güzel şekilde yaptırmak isterseniz tüm detaylarla hizmetinizdeyiz. Sizler sadece istediğiniz renk ve modeli söyleyin yeter. Ekip arkadaşlarımız evinize istediğiniz banyo dünyasını kurmak için hazır bekliyor. Ölçüleriniz alınıyor, ürünleriniz hazırlanıyor ve hazır olduğunuzda montajı yapılıyor. Her biri alanında uzman elemanlarımız banyolarınızı büyük bir titizlikle sizlerin beğeninize sunuyor.

Banyolarınız aksesuarlarımızla kullanışlı hale gelsin

Banyo dolaplarında görüntü kadar kullanış da önemlidir. Albero ray dolap ürünleriniz için sizlere birden fazla seçenek sunuyor. Banyo dolap kapaklarında ray sistemleri çok önemlidir. Kapaklarda çift açılım ve tek açılım olarak iki seçenek karşımıza çıkıyor. Ayrıca kapakların sert kapanmaması için frenli ve frensiz sistemler de seçeneklere sunulmuştur. fiyatlarımız da siz değerli müşterilerimiz için en uygun hale getirmiştir.

 

 

BANYO AKSESUAR FiYAT

Banyo kendimizi en rahat hissettiğimiz bölümlerden biridir.Herkes hoş bir görünüme sahip banyo ister.

Bir banyoya girdiğimizde gözümüze çarpan ilk şey jakuzi, küvet ya da duşa kabindir. İkinci gözümüze çarpacak olan şey ise banyo dolabıdır.

Özellikle son yıllarda lavabo ile bir bütün olan banyo dolapları tercih edilmektedir. Belki banyonuzu baştan aşağı yenilemek çok zor, zahmetli ve masraflı olabilir.

Ancak banyonuza yeni bir banyo dolabı alarak banyonuzun görünümünü daha da güzelleştirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon