Beşiktaş Ray Dolap

Beşiktaş Ray Dolap

Beşiktaş Ray Dolap

Beşiktaş Ray Dolap  Ray dolaplarda dolap kapaklardan farklı bir sistemle açılmaktadır. Dolap kapakları yapılan bir sistemle kaydırılarak açılmaktadır. Bu da dolap açıldığında oluşabilecek alan darlaşmasının önüne geçmektedir. Ray dolaplar aynı zamanda az alan kaplayarak yapılır ve ayrıca içerisinde geniş eşya hacmi vardır. Dolap içerisinde raflar ve çekmeceler genişçe yapılır ve ayrıca askılarına da oldukça eşya alabilmektedir. Raylı sistemi ile de kolayca iş görmektedir. Ray dolaplar istenirse evin giriş bölümünde kullanılabileceği gibi çoğunlukla yata odalarının vazgeçilmezleridir. Son yıllarda bu ev eşyasına istek oldukça çoktur. Kullanımında sağladığı tüm bu kolaylıklar sayesinde en çok tercih edilen dolaptır. Ev girişi ve yatak odanı dışındaki diğer odalarda da kullanılabilen ray dolapların kullanım yeri ve alanı kişi tercihine kalmış bir durumdur. Beşiktaş ray dolap kişiler için en güzel ray dolapların üretimini yapmaktadır.

Beşiktaş’ta Ray Dolap Hizmeti

Ray dolaplar alınırken öncelikle yer seçimi ve kullanılacak alanın boyutu hesaplanmalıdır. Boyut hesaplandıktan sonra üretim yapan kurum ile görüşülüp model seçimi yapılabilir. Ray dolap alınacak kurum büyük önem arz eder. Çünkü ray dolapların yapılırken ki kullanılan maddelerin kanserojen olmaması ve kaliteli yapılmasına bakılması gerekmektedir. Dolapların cilası ve boya maddelerinin kaliteli olan ürünlerden imal edilmesi ve verilen boyutlara tam uygun olan dolapların yapılması gerekmektedir. Beşiktaş ray dolap istenilen renk ve modelde en sağlıklı şekilde dolapları müşterilerine sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesin çerçevesinde hareket eden kurum olma özelliği taşır. Yapılması istenen dolap belirlendikten sonra ustaların emin ellerine bırakılır montajlamadan ev adresine gelmesine kadar uzman kurumca halledilir. Hiç bir zahmetli yanı olmayan kolay bir işlem sonrasında evde bulunan tüm eşyalar kolayca konumlandırılarak yerleştirilir. Böylece ev daha düzenli olur ve az yer kaplanır.

Ray Dolap Siparişi

Beşiktaş ray dolap yakın çevresinde ikamet eden herkese en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sunduğu dolaplarda uzun yıllar kullanabilme garantisi veren kurumdur. Ray dolabın fiyatı malzemeler ile birlikte dolabın yapılmasını istenen boyutuna bağlı olarak değişebilmektedir. Dolaplar her fiyatta bulunabilmekte yani her bütçeye hitap etmektedir. Yapılacak tek şey dolabın ölçüsünü belirlemek ve bu kurum ile iletişime geçmektir ve gerisi uzman kişilerce halledilecektir.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon