Beylikdüzü Ray Dolap

ray dolap

Beylikdüzü Ray Dolap İmalatı

Beylikdüzü ray dolap imalatında standart ölçülerin kullanılması her zaman içi kanun gibi işlemez; çünkü duruma göre özel tasarımların ya da ölçülerin kullanıldığı olur. Yapılacak çalışma adına fiyat alabilmek maksadıyla firma yetkilileriyle görüşebilir; hatta bu hususta kendi aldığını ölçüleri söyleyebilirsiniz. Kendi aldığınız ölçüler neticesinde dolap tasarımı adına karar kıldığınız raf sayısı, kapak modeli gibi kavramlar; dolabın etiketini etkileyerek onun satışında doğrudan rol oynar.

Beylikdüzü ray dolap tasarımında keşif çalışması yapmak için evinize gelecek olan görevli, gerekli ölçüleri alarak mimarlara sunar ve mimarlar tarafından arzu ettiğiniz şekilde yeni bir dolap tasarlanır. Bu tasarımda ortamın yarattığı ihtiyaç, ortamda karşılanması gereken durumlar ve benzer şekilde düzenlenen durumlar dikkate alınır.

Ray Dolap Nasıl Teslim Edilir?

Beylikdüzü ray dolap teslimatı, siparişin alınmasından sonra 6-8 hafta aralığında olur ve teslimattan önce alıcıyla telefon görüşmesi yapılır. Bu görüşme sırasında hangi zaman aralığında dolabın uygun noktaya taşınacağı veya monte edileceği gibi konu esasları karara bağlanarak sonuca varılır; tabi alıcının durumu, müsait olma adına doğrudan belirleme noktasıdır.

Ray dolaplarda hemen hemen her ihtiyaca yönelik farklı tasarımlar, ayrı dolap şekilleri kullanılır; bununla beraber dolaplarda mutfak, yatak odası, salon takımı gibi birtakım kısmi ayrımlar fark edilebilir.

Garanti Servisi Nasıl işler?

Ray dolap, firmanın prensiplerine göre teslimattan 3 yıl sonrasında kadar garanti servisine dahil edilir; fakat her üründe olduğu gibi birtakım garanti servis şartları aranır. İşin özüne baktığımızda dolabın belirli periyotlar dahilinde muayene edilmesi, sağlıklı kullanım adına büyük bir artı sağlarken dolapta kullanılan ahşabın kalitesi veya metal aksesuarın çeşidi de dolabın uzun ömürlü olmasına fırsat yaratır.

Ray dolap ürünlerinde binlerce farklı tasarım oluşturulabildiğinden kişisel tercihlerin yanı sıra ortamın gerektirdiği oluşumların da belirleyici olduğunu söylemek gerekir; dolayısıyla bireyin kendi amacı doğrultusunda mimarlar ile beraber aklındaki tasarımı seçmesi anlaşılabilir. Zaten onca farklı renk seçeneği, kapak aksesuar yapısı, raf şekli gibi bol artılı yapı da ray dolap adına dile getirilen yüksek oranlı kullanımın temel dayanağını oluşturur.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon