Bostancı Ray Dolap

Bostancı Ray Dolap

Bostancı Ray dolap

Bostancı Ray Dolap Eviniz sizlerin huzur içinde yaşamayı her zaman istediğin yerlerdir. Huzur ve mutlulukla zaman geçirmek ve yaşamak istediğiniz evlerinizin her zaman güzel olmasını istemek sizlerin hakkıdır. Bunun için pek çok kişi evlerini güzelleştirmek için uğraşmaktadır. Eviniz için yapabilecekleriniz duvarların boya türünden boya rengine, yer kaplamalarından mobilyalara kadar pek çok şeyi kapsamaktadır. Özelikle mobilyalar ile ilgili çok fazla seçenek mevcuttur. Mobilyaların renginden desenine, modelinden büyüklüğüne kadar binlerce çeşit mobilya seçebilirsiniz. Bu mobilyalarına uygun aksesuarlar ile de evinizi hem daha güzel hem de daha etkileyici hale getirebilirsiniz.

Birbirinden Güzel Raydolaplar

Evinizi güzelleştirebileceğiniz seçeneklerden birisi de raydolaplardır. Özellikle yatak odanız için kullanabileceğiniz raydolaplar pek çok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mobilyalardır. Yatak odanız için kullanacağınız raydolaplar şahsi eşyalarınızın ve evinizin pek çok eşyasını koyabileceğiniz dolaplardır. Takım elbiselerinizde günlük kıyafetlerinize kadar her eşya için özel bölmelere sahip olabilmektedir. Bunlara ek olarak yorgan ve battaniye gibi ev eşyalarını muhafaza etmek için bölümlere sahip olabilmektedir. Özellikle dar alanlar için kullanılabilecek en iyi çözümlerdendir. Kapak açılma sorunu olmaması nedeniyle yer konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Sadece yatak odanız değil evinizin her yerinde raydolap kullanabilirsiniz. Odalarınızın için tasarlayabileceğiniz raydolaplar her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecektir. Giyinme odası gibi yerleriniz için en uygun dolap türü raydolaplardır.

Albero Ray dolap, evinizi güzelleştirecek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan her türlü raydolap üretimi ve montajınız yapmaktadır. Tüm İstanbul’a hizmet vermekte olan Alberto Raydolap, Bostancı ray dolap ihtiyaçlarınızda her zaman sizlerledir. Sizlere hizmet vermekte olan müşteri temsilcileri sayesinde Bostancı ray dolap ile ilgili sorularınızı ve ihtiyaçlarınızı iletebileceksiniz.

Size Özel Tasarımlar

Albero Raydolap, sizler için ihtiyaçlarınız doğrultusunda dolap tasarımı yapmaktadır. Raydolaplar hem iç kesimleri açısından hem de dış kesimleri açısından pek çok çeşit dizayn yapılabilen ürünlerdir. Yani kapaklarının tasarımını yüzlerce çeşit desen arasından seçebildiğiniz gibi iç dolap tasarımını da yapabilirsiniz. Dolabın iç kısmı için dilerseniz pantolonluk, asansörlü askılık, sepet, çoraplık veya kravatlık seçeneklerinin arasından dilediğini seçebilirsiniz. Ayrıca Bostancı raydolap ile bölümlerin yerlerine dilediğiniz gibi karar verebilirsiniz.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon