ÇALIŞMA ODASI

Çalışma Odası

Çalışma Odası

Çalışma Odası Albero Ray Dolap, ev tasarım ve uygulamaları yapan bir şirketidir. Evin çoğu bölümleri ve bu bölümlere ait ürünleri hazırlamaktadır, aynı zamanda da o ürünlerin satışını yapmaktadır. Şirket oldukça geniş kapsamlı çalışmaktadır, doğal olarak da satışa sunduğu ürünler bol çeşitlilik göstermektedir. Şirketin hazırlayarak satışa sunmuş olduğu bütün ürünler, oldukça zarif görünümlüdür. Şirket, birbirinden güzel tasarımları sizle buluşturmaktadır ve size özel tasarımlar hazırlamaktadır. Zarif ve modern görünümü tüm ürünlerde yakalamakta ve bu şekilde sizlerin beğenisini almaktadır. Bu şirket, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma sistemine sahiptir. Şirketin bünyesinde yemek odaları, mutfak dolapları, giyinme odası, raydolap, yatak, ofis call center, duvar kağıtları, bebek odası, oturma grupları, TV üniteleri, yatak odası, çalışma odası, banyo, portmanto, baza ve başlık gibi ürünlerin satışı yapılmaktadır. Ürünler hem çok şık görünümlü hem de günümüzün moda olan dekorasyon renkleri kullanılarak hazırlanmaktadır.

Evini Şık Görünümü İçin Sihirli Dokunuş

Şirketin hazırlamakta olduğu çalışma odası ve ürünleri, dikkat dağıtmayan ve ruhu dinlendiren yapıdadır. Bu şekilde çalışma odanızda saatler geçirseniz dahi yorulmayacaksınız. çalışma odaları evinizden alınan ölçüler ile hazırlanmakta ve bu sayede ev ortamınıza uyum sağlamakta bir sorun yaşamamaktasınız. Bu ürünler, oldukça görkemli yapıdadır ve herkesin beğenisini toplamaktadır. Günümüz şartlarının üstünde hizmet veren şirket, hoş ve modern görünümlü ürünleri ile göz boyamaktadır.

Şirket evin hangi bölümü olursa olsun, tasarıma büyük önem vermektedir. Mutfak ürünlerinde çok fonksiyonlu dolaplar hazırlamaktadır. Bu doğrultuda hazırlanan dolaplar, yüksek kaliteli yapıları ile göz doldurmaktadır. Yemek odası, yatak odası, koltuk takımları, çalışma odası gibi bölümlerde genel görüntü düşünülerek tasarım hazırlanmaktadır. Şirket hem tasarım yapmakta hem de yaptığı tasarımları uygulamaktadır. Haliyle bölümler bir bütün olarak ele alınmakta ve bu doğrultuda hazırlanmaktadır. Bütün ürünlerde evin ölçülerine dikkat edilmekte ve ürünler var olan en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Şirketin satışa sunduğu ürünlere örnekler sehpalar, banyo kapakları gibi çoğaltılabilir. Şirket, evinizi zarafet ile tanıştırmaktadır. Bu şekilde günümüzün en şık dizayn edilmiş evlerinden birine sahip olmanız mümkündür.

>> Günün önemli bölümünü geçirdiğimiz çalışma odaları sandığımızdan çok daha önemlidir.

>> Albero ray dolap ihtiyacınıza ve zevkinize uygun çalışma odası tasarımını uzman ekibimizle sizlere sunmaya devam ediyoruz.

>> Çalışma odası modellerimiz ile ilgili maltepe mağazamızda proje destekli hizmet vermekteyiz.

> Çalışma odaları ile ilgili ihtiyaçlar doğrultusunda masalar,kitaplık,kütüphane,duvar rafları vb gibi tüm ihtiyaçlarınıza göre tasarımlar hazırlanmaktadır.

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon