Çekyat Yüzü Değiştirme Fiyatları

Çekyat Yüzü Değiştirme Fiyatları

Çekyat Yüzü Değiştirme Fiyatları

Çekyat Yüzü Değiştirme Fiyatları Çekyat hem kullanışlı hem de bir evin olmazsa olmazlarından birisidir. Salonlarda daha çok koltuk kullanılıyor olsa da evin bir bölümünde illa ki çekyat kullanılır ve bunlar çok dayanıklıdır. Özellikle eski olanlar çok daha dayanıklıdır ve uzun yıllar kullanılır. Evlerdeki çekyatları atıp yeni koltuklar almanın asıl sebebiyse kir ve lekeler oluyor. Bu kadar sağlam ve kaliteli eşyaları atmak yerine yüzlerini yani kumaşlarını değiştirerek yeni bir çekyat elde edebilirisiniz. Bu hem daha ekonomik olacaktır hem de gereksiz tüketimi engelleyecektir. Ayrıca bu şekilde kendi zevklerinizi yansıtabileceksiniz. Çekyat yüzü değiştirme fiyatları değişmektedir. Bazı kişiler kumaş değişikliği yaptırmadan çekyatta olan birkaç küçük problem için tadilat da yatırıyor. Bu da elbette fiyatı etkileyecektir. Ancak yalnızca yüz değişimi oldukça uygun fiyatlara denk gelmektedir.

Eşyalı Ev Kiralayanların Dikkatine

Eşyalı ev kiralayan kişilerin birçoğu eşyaların kötü kullanılmasından şikayetçi oluyor. Ancak her şeyin bir çözümü vardır. 1 sene sonra evinizden taşınan kişi yüzünden yepyeni bir çekyat alıp onun da 1 sene kullanılıp atılmaması için çekyat kumaşı değiştirme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu şekilde çekyatlar ilk günkü kadar yeni olacaktır. Bu da ev sahibi olarak sizi zor durumda bırakmayacaktır. Çekyat yüzü değiştirme fiyatları oldukça uygundur. Aynı zamanda yaylarda ya da başka bir yerde sıkıntı varsa da İstanbul her yerine tadilat hizmeti de Albero tarafından verilmektedir.

Çeşit Çeşit Renk ve Desenler

Çekyatlarınızın kumaşını değiştirmek istiyorsanız Albero’da birbirinden farklı renk ve desenler bulmak imkanınız olacaktır. İlk olarak uygun bir kumaş belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Son zamanlarda deri kumaşlar sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak birbirinden farklı seçenekler de var. Çekyat yüzü değiştirme fiyatları ilk olarak kumaş seçiminize göre değişmektedir. Sonrasındaysa düz veya desenli bir şey seçip seçmediğinize göre fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Maltepe’de bulunan Albero İstanbul’un her yerine hizmet vermektedir. Firma çalışanları sizi fiyatlar hakkında bilgilendirecektir. Ayrıca tecrübeli elemanlar size uygun fikirler de vermektedirler. Bu şekilde çok daha profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Oturma odanızda yeni bir görüntü oluşturabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon