Duvar kağıdı

Duvar kağıdı

DUVAR KAĞIDI

Duvar kağıdı kaplanması iç mekân dekorasyonunun en önemli kısmı sayılır. Farklı alternatiflerin olmasıyla beraber bu konuda hem pratik hem de ekonomik olması nedeniyle duvar kâğıdı daha çok tercih edilmektedir.

>> Firmamız toptan ve perakende duvar kâğıdı satışında kalitesiyle hizmetinizde. Hem ithal hem de yerli duvar kâğıdı çeşitlerimizle daire ve iş yeri dekorasyonlarınızı duvar kâğıtlarımızla tamamlayabilirsiniz.

>> İmalattan halka kaliteli hizmet anlayışımızla en uygun fiyatlı ürünleri müşterilerimize sunuyoruz.

>> İmalatçı firmamız tüm ürünlerimizi garanti kapsamına almıştır.

>> Dijital Baskı kalitemizle sonsuz sayıda farklı resim seçeneği sunarak duvar kâğıtlarında son derece işlevsel ve dekorasyonunuzu tamamlayıcı farklı alternatifleri rahatlıkla sunabiliyoruz.

>> Duvar kâğıtları eviniz ya da işyerinizde koltuk takımları, halılar ve perdeler ile tam anlamıyla bir uyum göstermelidir.

>> Bu konuda uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

>> Yüzlerce çeşidi olan duvar kâğıtlarımız uzun ömürlü olup, suya dayanıklı silinebilir ve boyanabilir çeşitlere de sahiptir.

>> Silinebilen duvar kâğıtları nemli bezle silinme özelliğine sahiptir.

>> Yıkanabilen duvar kâğıtlarını ise bol su ile silip yıkayabilirsiniz. Tüm odalarınız kullanabilirsiniz.

>> Boyanabilen duvar kâğıtları ise köpük türü duvar kâğıtlarıdır.

>> Silinme özelliği fazla yoktur ve çabuk deforme olabilir.

>> En kaliteli duvar kâğıdı modellerine en uygun fiyatlara firmamızda bulabilirsiniz.

>> Dilediğiniz resmi bize ulaştırın poster şeklinde bastıralım duvarlarınız beğendiğiniz resim deseni olan duvar kâğıtlarıyla toplansın.>> Dijital baskı kullanarak istediğinizi manzarayı, fotoğrafı, resmi duvar kâğıdı posterleri haline dönüştürebiliriz.

Duvar kağıdı

Ürün katalogumuzdan beğeninize ve iş dekorasyon tasarımınıza en uygun ürünleri seçerek telefon ya da internet üzerinden ürün kodunu bildirirseniz en kısa sürede duvar kâğıtlarını size ulaştırabiliriz.

>> Dilerseniz kâğıt kaplama için usta da gönderebiliriz. Eğer seçmekte zorlanıyorsanız dekorasyon uzmanlarımız size yardımcı olabilir. Seçim size kalmış.

Hemen Ara
Navigasyon