Etiler Ray Dolap

Etiler Ray Dolap

Etiler Ray Dolap Hizmeti

Ray dolap özelliğine sahip olan mobilyalar özellikle yer tasarrufu sağlama noktasında etkileyici bir hizmet sunmaktadır. Menteşelerin kullanılmasından kaynaklı olarak ortaya çıkan kapı mesafesinin giderilmesi noktasında sürgü sistemiyle çalışan ray dolap sistemi etkili bir hizmeti sunmaktadır. Bu bağlamda mobilya üreticileri ray dolap unsurunu barındıran mobilyalar üreterek bu sorunun ortadan kaldırılmasına destek olmaktadır. İstanbul’un seçkin semtlerinden birisi olan Etiler de ray dolap unsurunu içerisinde barındıran pek çok farklı seçenekte mobilyaların hizmete sunulduğu bir semttir. Bu bağlamda Etiler raydolap hizmeti kapsamında uluslar arası standartları içerisinde barındıran pek çok farklı mobilya hizmeti ilçede mevcut durumdadır.

Etiler Ray dolap Hizmetinin Özellikleri

Etiler raydolap hizmeti kapsamında mobilya ürünlerinin istenilen ölçülerde üretilmesinden tutunda montajına varıncaya kadar etkili bir hizmet özelliğine sahiptir. Bu doğrultuda, müşteri memnuniyeti odaklı olarak verilen bu hizmet müşterilerin beğenisini kazanmasının sayesinde önemli bir sektör haline gelmiş durumdadır. Esasından ray dolap özelliğine sahip olan mobilyalar iki temel özelliğe göre üretilmektedir. Bunlardan birincisi fabrikasyon üretimidir diğeri ise el işçiliğiyle bu mobilyaların üretiminin yapılmasıdır. Bu bağlamda fabrikasyon üretimleri hem çok seri bir şekilde mobilya üretimi sağlamaktadır hem de daha uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Oysa fabrikasyon üretimine göre daha maliyetli olan el işçiliğinin kullanıldığı mobilyalar el emeği göz nuru olmasından kaynaklı olarak oldukça kıymetli olmaktadır.

Etiler Ray dolap Fiyatları

Etiler raydolap unsurunu içeren mobilya üretimi sektörünün oldukça etkili olduğu bir semttir. Sektörün etkili olmasının neticesinde pek çok farklı tasarım olanağına sahip ürünler üretilmektedir. Bu tasarım ürünlerinin arasından kendilerine en uygun olanlarının seçimi konusunda kararsız kalan müşterileri genel olarak fiyat ve kalite dengesini gözeterek karar vermektedirler. Esasında ray dolap fiyatları belirlenirken üretim esnasında kullanılan malzemelerin niteliği ve üretimde kullanılan işçiliğin kaliteli etkili olmaktadır. Bunun yanında işçi maliyeti enerji maliyetleri de fiyat aralığının belirlenmesinde etkili olmaktadır. Albero Raydolap olarak Firmamızın dönem dönem yapmış olduğu indirim kampanyalarını takip ederek indirim olanaklarından yararlanılarak uygun bir fiyat aralığında oldukça kaliteli ürünlerin satın alınması da mümkün olmaktadır.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon