Fenerbahçe Ray Dolap

Üsküdar Ray Dolap

Fenerbahçe Ray Dolap

Ray dolap genel anlamda işlevsellik açısından muhteşem bir çözümdür ve bakım olarak da çok bakım gerektirmeyen bir sistemdir. Çalışma prensibi olarak bir ray üzerinde hareket ettirilen sürgülü bir kapı sayesinde sağdan veya soldan açılabilen bir yapıya sahiptir. Rayların üzerinde sürgülü bir yapı olması nedeniyle fazlasıyla ergonomik bir yapıya sahiptir. Bunun sebebi de kapaklı ve çekmeceli bir yapısı olmaması nedeniyle fazla yer kaplamaması ve konforun üst düzeyde tutulmasıdır. Ray dolap modelleri de bu sürgü mantığı ve işlevsellik üzerinden gitmektedir. Süngülü bir yapının olmasıyla özellikle küçük yatak odalarında veya odalarda konfor sağlanarak rahatlıkla kullanım yapılabilmektedir. Kapakların açılmaması ve açıldığından dolayı da yer kaplamaması önemli olduğundan pek çok müşteri bu nedenle ray dolap fiyatları konusunda kafa karışıklığı yaşayabilmektedir. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan ray dolaplar sayesinde pek çok müşteri ray dolap kullanmaktadır.

Çeşitlilik ve tasarım anlamında oldukça üstün bir anlayışa sahip Fenerbahçe ray dolap, müşterilerin isteklerini en iyi şekilde işlevsellik ile harmanlayarak en iyi tasarımı ve yapıyı ortaya çıkartmakta ve müşteri odaklı profili nedeniyle de fark yaratmaktadır. 1995’ten bu yana hizmet veren ve uzun yılların getirdiği tecrübe nedeniyle müşteri odaklı olmanın ve müşteri odaklı tasarım yapmanın bilincindeki çalışanlarıyla Albero ray dolap oldukça yüksek kalitede ray dolap modelleri üretmektedir.

Özellikle mutfak, ofis ve banyo için de sürgülü dolap yapılarının kullanılması pek çok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Bunun genel olarak nedeni artık artan stoklama ihtiyacı ve alan darlığı sebebiyle pek çok mutfak, ofis ve banyonun sürgülü yapıya geçerek alandan kazanmak istemesidir. Bu sebeple yapılan tüm geliştirmeler ve istenilen tasarımlar genellikle bu yönde olmaktadır. Sürgülerin kalitesi, malzeme yapısının üstünlüğü ve sağlam bir montaj ile üstün bir performans elde edilebilmektedir. Üstün fiyat performans oranlarıyla da hakkında söz ettiren yapısı ve ray dolap fiyatları içerisinde en makul fiyatlara sahip olması tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Tercih edilecek tasarımlarda gözetilen göz zevki ve odanın zevklerine uyum müşteriler tarafından yüksek öncelik de olabilmektedir.

Hemen Ara
Navigasyon