Gardrop

Gardrop

Gardrop Yatak odalarımızın toparlayıcısı ve tamamlayıcısı durumdadır gardroplar. Kimse kıyafetlerinin ortalık yerde durmasını istemez. Odamızın dekorasyonuyla uyumlu olduğunda da tamamlayıcı aksesuar niteliği de taşır. Albero Ray Dolap sizleri özel tasarım gardroplarıyla buluşturuyor. Odanızı hem

Aynalı- aynasız çok çekmeceli- az çekmeceli seçenekleri her odaya uygun modelleri, farklı kapak kesimleri, modern yapısı ve estetik görüntüsüyle Albero gardrop lar herkesin tarzına uygun.

Özel Tasarım Özel Fiyatlar

Hem odanıza hem tarzınıza uygun renk ve modern tasarımlarla Albero Ray Dolap evinize şıklık ve rahatlık katıyor. Ergonomik, şık tasarım ve fonksiyonel kullanımıyla fark yaratıyor. Albero farkıyla özel tasarım modellere uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Üstelik sizlere, siparişe özel üretim fırsatı da sunuyoruz. Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet koşullarıyla en iyi gardrop için hemen arayın.

Gardrop Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Gardrop seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli kriter konulacağı odanın eni boyu ve şeklidir. Hepimizin bildiği gibi büyük bir modeli küçük bir odaya sığdıramayız. Çevresindeki yataktan veya başka bir aksesuardan dolayı rahat açılamayan kapılar da dolabın kullanım kalitesini düşürecektir. Bu durumu yaşamamak için yapmanız gereken tek şey ölçümlemeleri dikkatli yapmanız. Gerisi Albero’da. Odanızı kullanışlı hale getirecek modellerle buluşturuyor. Odanın şeklinin kolon, kiriş, köşe çıkıntısı gibi detaylarla olması da yine seçeceğiniz gardrobun odaya uygunlukta önemini artırıyor. Odayla uyumu, renk ve tarzı da seçimimizi etkileyecek unsurlardandır.

Dolabınızda ceketleriniz gömlekleriniz elbiseleriniz mi daha çok yoksa kazaklarınız mı? Modelimizi seçerken daha çok çekmeceye mi daha çok askıya mı yoksa daha ferah bir alana mı ihtiyacımız olduğunu da iyi belirlemeliyiz. Bir diğer kriter ise kıyafetlerimizin miktarı. Çok miktarda kıyafet sahibi bireylerin küçük bir modele sığması beklenemez. Aynı zamanda kıyafetlerimizin askı boyu da yine seçim için önemli bir kriterdir. Boyu uzun kıyafet miktarı çoğunlukta ise kısa askılar sorun olabilir. Dolabınızı; çekmecelerinin veya raflarının isteğinize göre çıkarılabilen modellerden seçmeniz sizin için kolaylık sağlayacaktır. Bu noktada da Albero gardroplar şıklığı ve tarzını kullanım kolaylığıyla buluşturuyor.

Yatak odanızda mutluluk ve huzurlu bir yaşam alanı için, bizi seçin.

Güne başladığımız ve günü bitirdiğimiz en özel yaşam alanlarımızın, yatak odalarımızın olmazsa olmazı gardrop, hiç kuşkusuz ki olmazsa olmaz mobilyalardan biridir. Renk ve özel tasarımlarıyla tarzınızı odalarınıza yansıtırken, giysilerinizi, aksesuarlarınızı, kısaca tüm eşyalarınızı düzenleyerek daha çok alan kazanmanıza yardımcı olur. Ergonomik, fonksiyonel ve şık tasarımlı Albero raydolap gardolap modelleri, uygun fiyat ve kalite hizmetle bir telefon kadar yakınınızdayız.

Bize Ulaşın

Fiyatlarımıza göz attınız mı?

Hemen Ara
Navigasyon