Giyinme Odası

Giyinme Odası Tasarımı

Son dönemde ev odalarının işlevsel şekilde kullanılması, giyinme odası oluşturmak ile oluyor. Peki, en avantajlı giyinme odası nasıl oluyor?

Odanın tasarımının yapılması, odanın boyutuna göre mobilyanın ne şekilde alınması gerektiği gibi bilgiler üzerinden giyinme odası hakkında fikrinizin netleşmesini sağlayabilirsiniz.

Giyinme Odası Mobilyaları

Müşterilere ulaştırılan hizmet sayesinde, kıyafetleriniz için özel olarak oluşturduğunuz odanın son derece işlevsel şekilde kullanılmasını sağlayabileceksiniz. Bunun için üretilen mobilyaların incelemesini yapabilirsiniz. Hem uygun fiyatlarda olan hem de son derece işlevsel olan dolaplar ile odanın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

  • Raylı dolaplar
  • Raflı dolaplar
  • Dolap kapağı olmadan tasarlanan dolaplar
  • Çift sürgülü kapılı dolaplar ve çok daha fazlası, özel tasarımlar ile tarafınıza sunuluyor.

Dolap seçiminiz, giyinme için son derece önemli. Giyinme odalarında genellikle sadece dolaplar oluyor. Bunun için dolabın alandan tasarruf ile oluşturulması sağlanmalı. Alana göre seçilen dolaplar odanın kullanımını avantajlı hale getirecektir.

Aynalı Dolaplar

Giyinme dolapları nasıl olmalı sorusunun yanıtları arasında mutlaka ayna kullanılması gerektiği yönünde. Hem odanın büyük gözükmesi hem de giyinmenin sonunda kişinin ayna sayesinde kendisini görmesi mümkün olacaktır. Özellikle küçük odalar için mutlaka tercih edilen dolapların aynalı olması gerektiği yönünde.

  • Dolap kapaklarının aynalı olması
  • Sürgülü dolaplarda ayna kullanılması
  • Dolapların kenar kısmından bir tarafında aynaya yer verilmesi

Gibi pek çok seçenek üzerinden aynanın nasıl kullanılacağı belirlenebilir. Özel tasarım giyinme odası olması halinde, tamamen kendi seçiminize göre bir tasarım oluşturulması sağlanabilir. Bunun için yapılması gereken, direkt olarak talebinizi sunarak istediğiniz şekilde bir odanın yapılmasını sağlamak.

Giyinme Odası Fiyatları

Dekorasyon için tercih edeceğiniz odalar için farklı fiyatlar oluşturulmuştur. Odada kullanılan dolabın büyüklüğü, kullanılan malzeme, seçilmiş olan dolabın tasarımı, markası ve çok daha fazlası direkt olarak fiyatın değişmesi konusunda kriter.

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına imal edilen dolap için en uygun fiyatların verilmesi sağlanıyor. Uygun fiyatlar ile kaliteli bir hizmet almanız mümkün. Buna dikkat ederek, direkt olarak fiyatları üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Kaliteli uygun fiyatta ürünler alacaksınız.

Hemen Ara
Navigasyon