Giyinme odası iç dizayn

Giyinme odası iç dizayn

Giyinme odası iç dizayn

Giyinme odası iç dizayn, giyinme odaları bizi alışık olduğumuzun dışına çıkaran bir sistem. Bir dolabın karşısına geçip, ordan oraya bizi sürüklemeyecek bir kolaylığı ayağımızın altına getiriyor. Bizi dolapla bütünleştirir. Odanın içinde kocaman ve çok da fonksiyonu bulunmayan devasa dolap kültüründen koparıyor açıkçası.

Giyinme odalarının içi; içine girdiğinizde, neyi nerede görmek isterseniz, size özel  dizayn edilir. Hayal edin; elinizi attığınızda neyin gelmesini istiyorsanız onun icinde olacaksınız. Bu adete sihir gibi. Kutu bir evin içindesiniz ve herşey ışıl ışıl karşınızda.

Büyük veya küçük giyinme odaları iç dizayn olarak elbet farklılıklar gösterir. Sizin yapmanız gereken ihtiyacınıza yönelik ve kendinize uygun olanı seçmek. Uzmanlarımız seçim yapmanız konusunda daima size kolaylık sunmak ve fikir edinmek için hazır beklemektedir.

Siz neyi nerede görmek isterseniz ve hangi sıraya uygun olmasını isterseniz o şekilde iç mekanlar dizayn edilir. Şeffaf kutular, çekmeceler, raflar, aksesuar bölümü, askılık düzen oluşturacak şekilde isteğinize uygun dizayn edilir. Işıklandırma her detayı gösterecek şekilde yapılır. Dev aynalar isteğiniz doğrultusunda, doğru açıda monte edilir . Bütün detaylar size en uygun dizaynı oluşturacak şekilde  gözden geçirilir.

İşte bu kadar özen gösterilen ve detayları göz önünde bulundurularak oluşturulan bir sistemle sadece karşımızda öylece duran bir dolap elbet aynı olmaz.  Hayata bir de buradan bakın. Farkı yakalayın.
Küçük bir mekanda bile istediğiniz giyinme odasına sahip olabilirsiniz. Bunun için uzman elemanlarının gelir, yerinde keşif yapar, size ve ihtiyacınıza yönelik en iyi giyinme odasını tasarlar ve sizin hizmetinize sunar.
Kendinize uygun giyinme odalarını tasarlamak için; evinizde mevcut olan herhangi bir ayrı odanız,, çatı katı, odanın bölünerek ayrı bir bölüm oluşturulması veya koridor giyinme odası olarak tasarlanabilir. Burada dikkat edilecek nokta; giyinme odası tasarlanırken mekanla bütünlüğü bozmamak. O dokuyu daima göz önünde bulundurarak hareket etmek. Tasarımlarda daima bütünlüğe önem vererek bir disiplin oluşturmak gerekir. Giyinme odasına sahip olurken içinde bulunduğunuz ortamı dengede sağlamak önemli bir detaydır.

Bize Ulaşın

Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A

Telefon: +90 216 399 49 15

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon