Giyinme Odası Projesi

Giyinme Odası Projesi

Giyinme Odası Projesi

Giyinme Odası Projesi; Yaşam hızla değişirken ihtiyaçlarımızı da ona göre belirliyor. Ve bu sistemde değişime ayak uyduraranlar ayakta kalabiliyor. Giyinmek basit bir eylem gibi gözükse bile zaman içinde bir çok değişime uğrayarak günümüze kadar gelmiş bulunmakta. Belki de bu sefer en iyi şekilde. Yani size giyinme odası projesi sunarak.

Giyinme Odası Projesi
Günümüz insanları şıklıkta birbiriyle yarışırken siz de bu kervana katılın ve kendi şıklığınızı konşturacağınız giyinme odası sisteminizi kurun.
Giyinme odası projesi, istediğiniz her alana, istediğiniz şekilde tasarlanabilir. İster tavan arasına, ister çatı katına, ister odanıza, ister boş bir odanızı veya boş bir alanınızı şık bir giyinme odasına dönüştürebilirsiniz. Yeterki siz değişime açık olun. Giyinme odası sistemlerinde alimünyum profiller kullanılmakta ve önleri ahşap dekoratif plaklarla düzenlenmekte. Sonra askılıklar, çekmeceler, aksesuar bölümü, ortada üzerine kıyafetlerinizi koyabileceginiz bir puf, üzerine de oturabilirsiniz, kendinizi görebileceğiniz dev aynalar, şeffaf kapaklar, dekoratif kutular ve raflarla size bir zenginlik sunmakta. Herşey elinizin altında.
Açık giyinme odası size bir çok avantajı ve kolaylığı da sağlar. Bu sistemle sahip olduğunuz bir giyinme odası, kendinizi şık bir butikte alışveriş yapıyor havasına da koyar. Kendinizi daha özgür hissetmenizi sağlar. Giyinme odası sistemiyle herşey adeta elinizin altındadır ve daha düzenli bir şekilde karşınızdadır.. Elinizi atıp, alıp sadece giyinme keyfini yaşayın. İnsan ihtiyaçlarına göre gelişen teknoloji daha iyisi nasıl olur diye düşündü ve giyinme odası sistemlerini hayatımıza koydu.

Giyinme Odası Projesi
Sabit bir dolaptan daha fazlasıdır giyinme odası sistemleri. Kendinizi dolabınızın içinde düşünün. Kıyafetlerinizle ve sahip olduğunuz aksesuarlarla iç içe bir bütünsünüz. Size hizmet eden hizmetçiler gibi. Raflar, askılıklar, çekmeceler, aksesuarlarınız olduğu bölüm, bugün ne giymek istersiniz diye hizmetinizde. Ve, Geçmiş dünyanın kendini tanrı ilan eden krallarından daha çok krallsınız artık giyinme odası sisteminizle..

Bir Telefon Kadar Yakınız , Soru ve Görüşleriniz için  Bize Ulaşın

Giyinme Odası Projesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Albero Ray Dolap 

Adres: Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A
Telefon: 0850 304 64 88 -0216 399 49 15
Mail Adresimiz :info@alberoraydolap.com

Fiyat Listemiz

>> Albero ray dolap giyinme odaları ile evler  artık daha şık ve ergonomik görünüme sahiptir

>> Markamız altındaki tüm ürünlerimizi, konusunda uzman ekiplerimiz tarafından, evinizde yapılacak keşif sonrasında öncelikleriniz dikkate alınarak yılların verdiği tecrübe ve donanım ile (ücretsiz) proje destekli giyinme odası tasarımları hazırlanmaktadır.

>> Giyinme odası dolaplarınıtasarlarken,müşterilerimize sunduğumuz sınırsız malzeme,model ve renk alternatifleri ile hem bütçenize göre ürün almış, hemde dolap içinde ki her santimetre kareyi değerlendirerek dolabınızı ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmasını sağlıyoruz.

>> Size özel giyinme odası tasarımları ile  yaşam alanlarınıza farklı  pratik çözümler sunuyoruz.

 

Hemen Ara
Navigasyon