Giyinme Odası Tasarımı

Giyinme Odası Tasarımı

Giyinme odası tasarımı ve ray dolap sistemleri özellikle son yıllarda artan talep nedeniyle üretimi yapılan en büyük ray dolap modelleri haline geldiler. Yatak odası ray dolaplarından sonra ikinci olarak en fazla üretilen ve satılan ürünler olarak giyinme odası ray dolapları, genellikle stil sahibi ve oldukça şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bunun en önemli sebebi de giyinme odasının genel olarak havasının ağır ve karizmatik olmasından kaynaklanıyor. Temel sebebi kadın ve erkek için önemli bir bölüm olması ve özellikle iş hayatında olsun günlük hayatta olsun giyilen her şeyi barındırması nedeniyle stil sahibi bir oda olması önemli olmaktadır.

Giyinme Odası Tasarımı Nasıl Yapılır?

Albero ray dolap tarafından genellikle uygun ölçülerle ve profesyonel tasarımlarla yaptırılan giyinme odası tasarımları sayesinde pek çok alıcı memnun kalmış ve özellikle trendleri yakalayan, müşteri odaklı ve müşterilerin istekleri doğrultusunda çözümler üreten bir firmanın varlığı da alıcıları mutlu etmektedir. Genellikle sürgülü kapı şeklinde giyinme odası modelleri olması tercih sebebi olmaktadır. Açık modelde olan raflı sistemler genellikle hijyenik açıdan tercih edilmemektedir.

Çünkü giyinme odası sürgülü kapıya ve kapalı bir sisteme sahip olduğundan ve anti bakteriyel özellikler barındıran malzemelerden yapıldığından giyeceklerinizi ve kıyafetlerinizi rahatlıkla içinde saklayabilme imkanına kavuşursunuz. İç kısmında yapılan tasarım değişiklikleriyle ihtiyacınıza göre değişiklik yaparak hem giyinme odası fiyatları bakımından tasarruf etmiş olur hem de istenilen farklı özel bölmeleri de yaptırabiliyor olursunuz. Bu sayede ergonomik ve pratik olması bakımından diğer tarz kapaklı ve çekmeceli dolaplardan ayrılmaktadır.

Albero ray dolap 1995 yılından beri hizmet verdiği Giyinme Odası Tasarımı sektöründe oldukça fazla sayıda hazır üretilmiş ve mimarların elinden geçen tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır. Özel tasarımlar ise genellikle ray dolap fiyatları açısından da uygun olmaktadır. Tasarımların yaptırılmasının temel sebebi ihtiyaçların uygunluğuna göre bir dolap istenmesinden ötürüdür. Böylelikle rahatlıkla kullanılabilecek ve alan darlığını bertaraf edebilecek güzel ray dolaplar en son teknoloji ile üretilerek tecrübeli işçilik ile birleştirilip, rahat bir şekilde de nakliye ve montaj hizmetlerinden yararlanmanıza olanak tanımakta ve oldukça hızlı olmaktadır.

Giyinme Odası Tasarımına ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon