Giyinme Odası Tasarımları

Giyinme Odası Tasarımları

Giyinme Odası Tasarımları

Giyinme Odası Tasarımları, Evde kendinize ait sihirli bir mekan oluşturmak ister misiniz? Hem de bu mekan en çok ilgi duyduğumuz kıyafetler üzerine olsun. Giyinme odaları işte bizi bu sihirli kapıdan geçirmek için evlerimize girmeye başladı.
İçinde dev aynaların olduğu, bütün kıyafetlere göre özel tasarlanmış dolaplar, çekmeceler, raflar , kutular, size bütün detayları gösterecek mükemmel bir ışıklandırma sistemine sahip kutu odacıklarından bahsediyorum. Odacıklar diyorum çünkü bunun için çok büyük bir mekana sahip olmanız gerekmez. Ve giyinme odalarına sahip olmanız için öyle çok büyük bir bütçeniz de olması gerekmez. Sadece eviniz olsun yeter. albero ray dolap gelir, istediğin şekilde sizi de bir giyinme odası sahibine dönüştürür.
Küçük bir mekanda bile istediğiniz giyinme odasına sahip olabilirsiniz. Bunun için uzman elemanlarının gelir, yerinde keşif yapar, size ve ihtiyacınıza yönelik en iyi giyinme odasını tasarlar ve sizin hizmetinize sunar.
Kendinize uygun giyinme odalarını tasaralmak için; evinizde mevcut olan herhangi bir ayrı odnız,, çatı katı, odanın bölünerek ayrı bir bölüm oluşturulması veya koridor giyinme odası olarak tasarlanabilir. Burada dikkat edilecek nokta; giyinme odası tasarlanırken mekanla bütünlüğü bozmamak. O dokuyu daima göz önünde bulundurarak hareket etmek. Tasarımlarda daima bütünlüğe önem vererek bir disiplin oluşturmak gerekir. Giyinme odasına sahip olurken içinde bulunduğunuz ortamı dengede sağlamak önemli bir detaydır.

Çok fonksiyonlu olarak hazırlanan giyinme odası ve mutfak dolapları oldukça kullanışlı yapıdadır. Firmanın web sitesi üzerinde firma ile irtibata geçebileceğiniz iletişim numaraları yer almaktadır. Gerekli durumlarda firma ile irtibata geçerek, evinize muhteşem bir dokunuş yapmasını sağlayabilirsiniz. Genç odası canlı renkler ile bezenmekte ve gençlere hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Günün kayda değer bir kısmının geçirildiği çalışma odaları, sizi rahatlatacak şekilde tasarlanmakta ve bu odalarda sizin dikkatinizi dağıtacak herhangi bir duruma yer verilmemektedir. En rahat edeceğiniz ortam olan banyoda, modern çizgiler kullanılmakta ve bu bölüm sizi rahatlatacak şekilde olmaktadır.

Fiyatlarımıza göz attınız mı?

 

Bize Ulaşın

Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe- İstanbul

Telefon: 0850 304 64 88 – 0216 399 49 15

Hemen Ara
Navigasyon