Giyinme Odası

Giyinme Odası
>> Albero ray dolap giyinme odaları ile evler  artık daha şık ve ergonomik görünüme sahiptir.
>> Markamız altındaki tüm ürünlerimizi,konusunda uzman ekiplerimiz tarafından,evinizde yapılacak keşif sonrasında öncelikleriniz dikkate alınarak yılların verdiği tecrübe ve donanım ile(ücretsiz) proje destekli giyinme odası tasarımları hazırlanmaktadır.
>> Giyinme odası dolaplarını,tasarlarken,müşterilerimize sunduğumuz sınırsız malzeme,model ve renk alternatifleri ile hem bütçenize göre ürün almış,hemde dolap içindeki her santimetre kareyi değerlendirerek dolabınızı ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmasını sağlıyoruz.
>> Size özel giyinme odası tasarımları ile  yaşam alanlarınıza farklı  pratik çözümler sunuyoruz.

Giyinme Odası

Giyinme odası konusunda evinizi zarafete boyayacak şirket, Albero Ray Dolap olmaktadır. Şirket, ev bölümleri tasarımları yapmakta ve o tasarımları satmaktadır. İstanbul Maltepe’de hizmet veren şirketimiz, ürünlerini en kaliteli malzemeleri bir araya getirerek hazırlamaktadır. Şirket ürün çeşitliliğini bol tutmaktadır. Bu bağlamda yemek odaları, TV üniteleri, yatak odası, banyo, mutfak dolapları, giyinme odası, raydolap, yatak, bebek odası, oturma grupları, portmanto, ofis call center, duvar kağıtları, baza ve başlık ürünleri satmaktadır. Ürünler bunlar ile sınırlı kalmamaktadır. Bu sebep ile ürünler hem kendi içlerinde çeşitlilik göstermekte hem de bu ürünlerin dışında banyo kapakları, sehpalar gibi farklı ürünler de yer almaktadır. Şirket, size günümüzün moda olan dekorasyon renklini içeren ürünler hazırlamaktadır. Bu bağlamda renklerin uyumuna ve modellerin desenine fazlaca önem vermektedir.

Şirketin satışa sunduğu ürünlerden olan giyinme odası, ekonomik olacak şekilde tasarlanmaktadır. Aynı zamanda hem şık görünümlü hem de ergonomik görünümlüdür. Yılların verdiği tecrübe ile size hizmet sunan şirket, bu ürünlerde de mümkün olan en kaliteli malzemeleri bir araya getirmekte ve bunu yaparken de şıklığı ön planda tutmaktadır. Size özel giyinme odaları hazırlanmakta ve sizin için çok değerli olan bu bölümü eşsiz bir görünüme kavuşturmaktadır. Şirket bu noktada size sınırsız malzeme, renk, desen ve model sunmaktadır. Üstün donarıma sahip olan şirket, tasarladığı ve satışa sunduğu tüm ürünleri en ince ayrıntılarına kadar planlamakta ve estetik çizgiden hiçbir zaman çıkmamaktadır.

Çok fonksiyonlu olarak hazırlanan giyinme odası ve mutfak dolapları oldukça kullanışlı yapıdadır. Firmanın web sitesi üzerinde firma ile irtibata geçebileceğiniz iletişim numaraları yer almaktadır. Gerekli durumlarda firma ile irtibata geçerek, evinize muhteşem bir dokunuş yapmasını sağlayabilirsiniz. Genç odası canlı renkler ile bezenmekte ve gençlere hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Günün kayda değer bir kısmının geçirildiği çalışma odaları, sizi rahatlatacak şekilde tasarlanmakta ve bu odalarda sizin dikkatinizi dağıtacak herhangi bir duruma yer verilmemektedir. En rahat edeceğiniz ortam olan banyoda, modern çizgiler kullanılmakta ve bu bölüm sizi rahatlatacak şekilde olmaktadır.

Fiyatlarımıza göz attınız mı?

Hemen Ara
Navigasyon