Gömme Dolap Kapakları

Göztepe Ray Dolap

Gömme Dolap Kapakları

Gömme Dolap Kapakları, Gömme dolaplarda en can alıcı nokta kapaklardır. Elbet ici de çok önemli . Ama gömme dolaplarda görülen tek kısım genelde kapaklar olduğu için mekanlardaki bütünlüğü onlarla yakalarsınız. O yüzden mekanlardaki bütünlüğe uyması açısından uygun kapak tasarımları seçmek gerekir.

Gömme dolaplarda kapaklar genelde sürgülü olduğu için mekanı da daha kullanışlı hale getirir. Gömme dolabınızı nerede kurmayı düşünüyorsanız; kapakları da ona uygun seçmelisiniz. Çünkü  evinizin dekoruna uygun olmayan, dekorun dokusunu bozan tasarımlar zamanla canınızı sıkabilir. Dar olan, ışık fazla almayan bölümlerde açık renk ve tonda kapaklar; hem ortamın daha geniş gözükmesine hem de daha ferah olmasına olanak sağlar.

Gömme dolap kapakları dışarıda içinizi ferahlatıcı etki yaparken, iç dizayn olarak da sizi dağınıklardan kurtarmanın zevkini yaşatır. Gömme dolaplarda iç ve dış bir bütündür. İçi kadar dışı da sizi mutlu etmeli. İçinizi ısıtmalı.

Montaj ve Sonrası Hizmeti
Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışan firmamız.alberoraydolap.com giyinme odası modelleri, giysi dolabı modelleri ve sürgülü dolap kapak modelleri ürünlerini proje aşamasından montaj aşamasına kadar, ürünler yaşam alanınıza takıldıktan sonra da satış sonrası istek ve taleplerinizi değerlendirmektedir.
Firmamız  Alberoraydolap.com olarak giyinme odası modelleri, giysi dolabı modelleri ve sürgülü dolap kapak modelleri ürünlerini sizlere garantili olarak sunmaktadır. Evinizde veya işyerinizde ihtiyacınız olduğunda arayın. Sizlerin memnuniyetinizi kazanmak için çalışalım.

Dolaplarınızın kapaklarını raylı veya açılır kapanır modellerimizden seçebilirsiniz. Odanızın şekline ve büyüklüğüne göre en işlevsel olan modeli seçmenize yardımcı oluyoruz. Gardıroplarınızın, etajerlerinizin, giyinme odalarınızın, banyolarınızın veya salon dolaplarınızın kapaklarını kullanıma ve alana en uygun şekilde tasarlıyoruz. Kapaklarımızda melamin, lamine cam, ayna, lake, laminat, ahşap kaplama veya duvar kâğıdı tercih edebilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna, duvar ve zemin renginize uygun yüzlerce renk seçeneği içerisinden istediğinizi seçebilirsiniz. Düz renkli, desenli, veya duvar kağıdı kullanılarak tasarlanan dolap kapaklarımız evinize çok şık bir görünüm katacaktır.

Bize Ulaşın

Adres: Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A
Telefon: 0850 304 64 88 -0216 399 49 15
Mail Adresimiz :info@alberoraydolap.com

Bize Ulaşın

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon