Gömme Dolap Modelleri

Gömme Dolap Yatak Odası

Gömme Dolap Modelleri

Gömme Dolap Modelleri, Biz depolama kültürüyle yetişmiş bir milletiz. Her zaman köşede bucakta bir yığıntımız mutlaka vardır. Sahip olduklarımıza değer veren ve mutlaka bir gün işe yarıyacak mantığıyla atmaya kıyamadığımız bir sürü alet edavatı daima saklar, biriktiririz. İşte gömme dolap tam bu topraklara hitap eden bir sistem. Kocaman bir depolama alanı. Sahip olduklarına verdiğiniz değeri göstereceginiz bir sistem. Hatta sizi dağınıklardan kurtaracak toparlayıcı bir dekor tarzı. Gömme dolapla birlikte evinize düzen de gelecek. Dediğim gibi gömme dolaplar tam bu topraklarda yetişmiş insanlara göre. Biz toplama kültürüyle kodlanmış bir milletiz.. Bunu atalarımızdan aldık. Ve bu işlemi şimdi daha pratik şekilde çözüme kavuşturduk.
Gömme dolap, mekanlarda, evlerde iki niş arasına göre tasarlanarak duvardaki boşluğa gömülerek yapılan tasarımlardır. Dolap gömme olduğu için duvarla aynı çizgide olur ve odanın orta yerinde dolap çıkıntısı da yok olur. Dolap ne kadar büyük olsa da rahatsız eden bir görüntü olmaz. Çünkü dolap duvara gömülmüş ve duvarla bir bütün olmuş konumundadır.
Atalarımız bize toplamayı öğretti biz de onları nasıl depolayacağımızın yolunu bulduk. Gömme dolaplar tam bu toparaklarda yetişmiş insanlara hitap eden bir tasarım ürünü.
Ayrıca küçük mekanlarda tam bir kurtarıcı rolünde. Küçük odalarda dolabı duvara görmüyorsunuz ve odayı kaplayan o koca dolap görüntüsünden kurtuluyorsunuz. Küçük mekanlarda açık renkli modelleri tercih ediniz. Çünkü bu küçük odalarınızın daha ferah ve daha geniş olmasını sağlar.
Gömme dolaplarda yüzlerce model seçenegi biz albero ray dolapta bulabilirsiniz. Kendi tarzınıza, evinize en uygun modeller albero ray dolapta.
Gömme dolaplarınızı klasik tarz ve koyu mobilyalardan tasarlamak isteyebilirsiniz. Veya modern ve şık bir tasarım da seçebilirsiniz. Parlak lake bir ürün de olabilir. İstediğiniz boy ve uzunlukta yaptırma olanağınız da daima mevcuttur.
Gömme dolaplar evinizde daha ferah bir havanın esmesine olanak da sağlar. Sizi nasıl depolayacağınızı bilemediginiz eşyalarınıza yer olanağı sağlar. Sizi onların karmaşasından kurtarır. Biz atalarımızdan öğrendik depolamayı. Şimdi de gömme dolaplarla depolamaya çözüm bulduk..

Fiyat Listemiz

Bize Ulaşın

Hemen Ara
Navigasyon