Gömme Dolap Yatak Odası

Gömme Dolap Yatak Odası

Gömme Dolap Yatak Odası

Gömme Dolap Yatak Odası Tüketimin bu kadar yaygın olduğu bir dünyada ev dekorasyonları  da nasibini almış durumda. Klasikten modernliğe geçtik ve modernlik evlerimizi daha kullanışlı ve daha rahat hale getirdi. Evleri daha geniş hale dönüştürdü. Evlerde daha fazla açık alan yer açtı.

Gömme dolap yatak odaları, yapıldığı eve özeldir.. Bunlar taşınmaz ürünlerdir. O yüzden bu ürünleri uzun süre kullanacağınız için en ince ayrıntısına. kadar düşünerek ve uzmanlardan yardım alarak evinize oturtmalısınız..

Gömme dolap yatak odaları her mekana özel üretilir. Toplumu geleneksellikten modernliğe taşıyan bir ev dekorasyonu olarak hayatımıza girmiş durumda.

Gömme dolap yatak odanızı seçerken evinizdeki bütünlüğü bozmamaya da dikkat etmeniz gerekir. Bu konuda bir iç mimarla birlikte çalışmanız sizin için daha iyi olur. Kullanılan malzemenin kaliteli olmasına ve sağlığa zararlı madde icermemsine de dikkat etmelisiniz. Bu konuda özellikle neme dayanıklı ürünler tercih etmelisiniz.

Bu toprakların kültüründe yatak odalarına ayrı bir değer verilir. Özenle işlenir ve bezenir. Albero ray dolap bu konuda geleneksellikten de kopmadan bu değeri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Ayrıca her zevke ve mekana uygun gömme dolap yatak odası modellerimiz mevcuttur. Albero ray dolap olarak gelir , yerinde keşif yapar zevkinize uygun en güzel gömme yatak odalarını beraber  zevkle kurarız. İster klasik, İster modern, İsterseniz modern ve klasik karışım ve daha fazlasını imal ederiz.

Biz Albero ray dolap olarak dünya çapında iş yapıyoruz. En son gelişmelerle sizi buluşturuyor , gömme dolap yatak odalarınızı ona göre tasarlıyoruz. Elbetteki bu toprakların değerlerinden de kopmadan…

GÖMME DOLAP KAPAKLARI

Gömme dolaplarda en can alıcı nokta kapaklardır. Elbet ici de çok önemli . Ama gömme dolaplarda görülen tek kısım genelde kapaklar olduğu için mekanlardaki bütünlüğü onlarla yakalarsınız. O yüzden mekanlardaki bütünlüğe uyması açısından uygun kapak tasarımları seçmek gerekir.

Gömme dolaplarda kapaklar genelde sürgülü olduğu için mekanı da daha kullanışlı hale getirir. Gömme dolabınızı nerede kurmayı düşünüyorsanız; kapakları da ona uygun seçmelisiniz. Çünkü  evinizin dekoruna uygun olmayan, dekorun dokusunu bozan tasarımlar zamanla canınızı sıkabilir. Dar olan, ışık fazla almayan bölümlerde açık renk ve tonda kapaklar; hem ortamın daha geniş gözükmesine hem de daha ferah olmasına olanak sağlar.

Gömme dolap kapakları dışarıda içinizi ferahlatıcı etki yaparken, iç dizayn olarak da sizi dağınıklardan kurtarmanın zevkini yaşatır. Gömme dolaplarda iç ve dış bir bütündür. İçi kadar dışı da sizi mutlu etmeli. İçinizi ısıtmalı.

Fiyat Listemize Göz Attınız mı?

Bize Ulaşın

Hemen Ara
Navigasyon