Bizi Yakından Tanıyın..

Albero Raydolap 1995 yılından beri en iyi şekilde hizmet veren Bahar Mobilya Mimarlık Dek. San. Ltd.Şti  bünyesindeki bir kuruluştur.

Profesyonel ve titiz ekibiyle ray dolap sistemlerinden dekorasyona müşteri memnuniyetini hedef alarak farklı tasarımlarıyla hizmet vermektedir.

Firma bünyesindeki geniş malzeme yelpazesiyle seçeneklerinizi artırarak her bütçeye hitap etmekte ve kaliteden ödün vermemektedir.

Tasarımlarımız tamamen sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı zevklere hitap ederek üretilmektedir.

Albero Raylıdolap her daim ürün ve işçilik kalitesini ön planda tutmuş, sizlerin daha emniyetli ve sağlıklı bir ortamda yaşaması için malzemelerinin tamamını AB standartlarında kullanmaktadır.

Tasarımlarımızda sadece estetik görünüm değil işlevsellik, rahat ve kolay bir kullanım için de maksimum önemi vermektedir.

Anahtar teslimi projeler ile deneyimli ekibin yoğun çalışması sonucu ürettiği projeler ile kısa sürede en kaliteli hizmeti sizlere vermektedir. Ayrıntılara önem veren her bir işin detaylarını irdeleyen hataya yer vermeyen bir kuruluştur.

Ürün Çeşitliliği

Evinizin her bölümünüzde kullanabileceğiniz çeşitli ürün yelpazesiyle hizmet veren kurumun ürünleri şunlardır: raydolap, gardrop, oturma grupları, genç odası, yatak ve giyinme  odası, banyo, mutfak, TV ünitesi, baza, başlık ve yatak, kitaplık, sehpalar, dresuarlar, ofice call center ve istediğiniz alanda tadilat ve dekorasyon.

Size Özel Hizmet

TV üniteleri evinizden ölçü alınarak size özel tasarlanmaktadır. En ince ayrıntılarına kadar tasarlanan, istediğiniz ve hayalini kurduğunuz mutfak dolapları Albero garantisiyle evlerinize geliyor. Eşsiz tasarımlarıyla size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen şirket ayrıca isteğiniz doğrultusunda dilediğiniz ürüne size özel tasarım da yapmaktadır.

Kaliteli Malzeme

Malzeme çeşitliliği oldukça fazla olan firmada ürünlerin göze en iyi şekilde hitap etmesinin yanı sıra kullanılan malzemenin kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Kullanılan bu malzemeyle hem hoş tasarımlara sahip olmanızı hem de rahat olmanızı sağlayarak sizlere konforlu bir ortam sağlar. Satışı yapılan tüm mobilyalar kalite ön panda tutularak üretilmektedir ve bu ürünleri uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanmanızda hiçbir engel bulunmamaktadır.

Uygun Fiyatlar

Firma, beklenti ve ihtiyaçlarınıza hitap ederek ürünlerini en uygun fiyata en kaliteli bir şekilde temin etmenizi sağlamaktadır. Tasarlanan tüm ürünleri sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırma hedeflenmiştir. Tadilat ve dekorasyon hizmetinde de her keseye uygun çözümler üreten firmanın keşif hizmeti ise ücretsiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir