Kadıköy Ray Dolap

Kadıköy Ray Dolap

Kadıköy Ray Dolap

Eviniz, sıcak yuvalarınız huzur ve mutluluk kaynağı olarak yaşadığınız yerlerdir. Her türlü mutluluğu yaşamak ve sevdiklerinizle hayatı paylaşmak için içinize sinmesi ve huzur vermesi her şeyin başında gelir. Bunun için yaşadığınız yerlerin her şeyi ile sizlere hitap etmesi önemlidir. Mobilyalarınız, eşyalarınız ve evinizdeki her şey bu huzur ve mutluluğa hizmet etmek ve arttırmak için vardır. Bunun için evinizin her şeyi önemlidir. Boyası içinizi ferahlatabildiği gibi mobilya ve eşyalarda buna etki edecek şeylerdir. İçinize sinmeyen, beğenmediğiniz, size hitap etmeyen eşyalar sizi mutlu etmeyecektir. Bunun yanında eşyaların uyumu ve göze batmaması önemli unsurlardandır. Raydolaplar evinizin düzeninin sağlanması ve sade bir görüntü elde edilmesi açısından en kullanışlı mobilyalardandır. Kayarak açılan kapakları sayesinde dar olan yerlerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz raydolaplar sizi kalabalık ve geniş yer tutan dolaplardan kurtaracaktır. Albero Kadıköy ray dolap hem ihtiyaçlarınız karşılayacak hem de odalarınıza renk katacaktır.

Yüzlerce Model ve Desen

Raydolaplar kapaklarından iç dizaynına kadar yüzlerce seçenek ile karşınızı çıkmaktadır. Kapaklarında dilerseniz cam modeller kullanabilirsiniz. Bunların yanına renk ve desen olarak yüzlerce farklı seçenek mevcuttur. Beğeninize ve evinizdeki diğer eşyalara göre uygun olan desen ve modeli seçebilirsiniz. Ayrıca ahşap ürünleri olarak sunta ya da mdf gibi ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Özellikle lake kaplamalı ürünler evinizin havasına ayrı bir hava katacaktır. Albero Kadıköy Ray dolap yüzlerce çeşit kapak seçeneğini sunarak sizlere evinize en uygun olanı seçme olanağı vermektedir.

Bunun yanında dolaplarınızın iç tasarımları sizlerin tercihlerine göre sınırsız seçenek arasından belirlenebilmektedir. Raydolabınızın çekmecelerinin büyüklüğü, dolap yapısı ya da içinde hangi tür raf sistemi olacağını belirleyebilirsiniz. Dilerseniz kravatlarınız ve pantolonlarınız için özel bölümler şeklindeki rafları tercih edebilirsiniz. Ayrıca sizin tercihinize bağlı olarak dolaplarınız led aydınlatma ile ışıklandırılabilecektir.

Uygun Fiyat- Profesyonel Tasarım

 Kadıköy Albero Raydolap evinizin de özellikle yatak odanızın en uygun şekilde kullanabileceğiniz dolaplar tasarlamaktadır. Olabildiğince az yer kaplan bunun yanında olabildiğince çok eşya alabilen dolaplar yapılabilmektedir. Albero Raydolap ile ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanında evinize şıklık kazandıracaksınız. Uygun fiyat ve konusunda uzman personeli ile tüm İstanbul’a hizmet verilmektedir.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon