Kanepe Yüzü Yenileme

Kanepe Yüzü Yenileme

Kanepe Yüzü Yenileme

Kanepe Yüzü Yenileme işlemi, kanepenin yıpranan ve ilk alındığı güne göre çok eski olan yüzey alanının değiştirilmesini ifade eder; fakat mevcut yüzey alanı yerine yeni konulacak yüzey alanında ayrı bir tasarım kullanılır. Kanepedeki tasarım, kanepeyi imal eden firmaya ait olduğundan aynı tasarımı doğrudan kullanabilmek mümkün olmaz; şayet bahsi geçen tasarım tek bir renkten ya da klişe geometrik şekillerden oluşuyorsa o zaman benzer tasarımın tekrar kurgulanması ayarlanabilir. Bununla beraber genel olarak kanepe yüzü yenilemede farklı bir tasarım çeşidi değerlendirilir.

Kanepe Yüzey Alanını Nasıl Yenilerim?

Kanepe yüzü yenileme işinde evvela kanepenin değerlendirmeden geçirilmesi; şayet kanepedeki genel aksan iyi şekilde çalışıyorsa o zaman yüz bölümüne bakılması gerekir. Kanepenin işlevselliğinde aksaklık varsa yüzey alanını yenileme fikri pek de bir şey ifade etmez. Bu yüzden kanepe yüzü yenilemede kanepenin yüzünü yenilemekle beraber kanepenin temel işlevini de dikkate almamız gerekir.

Kanepe yüzü yenileme işlemi için bu hususta size yardımcı olacak personel ile iletişime geçip kanepenin boyutları ve adedi hakkında bilgi vererek maliyet fiyatlarını öğrenebilirsiniz; böylece işlemi yaptırıp yaptırmama adına karar vermeniz kolaylaşır. Edinilen fiyata göre keşif ekibiyle gerçekleştirilen birincil basamak, keşif ekibinin tam ölçü almasından sonra kanepenin uygun tasarımla birleşmesini ifade eder.

Farklı Tasarımlar Farklı Yüzey Alanları

Kanepenin yeni yüzey alanında farklı görsel şekiller kullanmak ve bu şekiller üzerinden kanepeye ayrı bir yapı kazandırabilmek mümkün; tabi bunun için hem kendi fikrinizi beyan edebilir hem de konu ile alakalı tasarımcıların size sunacağı listeden tercih yoluna gidebilirsiniz.

Kanepenin yeni yüzeyinde belirli zamana özel garanti servisi bulunur; şayet düzenli yıkama, temizleme yaparsanız yüzey alanının ömrü de uzar. Bunun için kaliteli temizlik malzemeleri kullanan kanepe yıkama firmaları mevcut; fakat doğru firmayla etkileşime geçerek kaliteli hizmet aldığınızdan emin olmalısınız. Kanepe yüzey temizliğinin kanepedeki yüzey yenilemeyi doğrudan geçerli kılacağını bilerek hareket ettiğiniz takdirde hem masrafınız azalır hem de mevcut kanepenizi daha uzun ömürlü kullanabilme şansına sahip olursunuz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon