Kişiye Özel Yapım Köşe Koltuk

Kişiye Özel Yapım Köşe Koltuk

Kişiye Özel Yapım Köşe Koltuk

Kişiye Özel Yapım Köşe Koltuk Köşe takımı, evin salon odasında dört başı mağrur şekilde yer alan yegane kişisel ya da standart tasarım ürünleridir; zira ne her solan köşesi böyle bir takımı kaldırır ne de her köşe takımı her salona uyar. Evvela köşe takımının odadaki mimari özelliklere denk gelmesi, mimari yapıyı tamamlayıcı nitelikte olması gerekir ki odanın mevcut havası sarsılmasın; ayrıca köşe takımında bulunan tasarım özelliklerinin de bir yandan kendisini ön plana çıkartması fakat öteki yandan ortamla bir olması gerekir.

Özel Yapım Köşe Koltuğu!

Standart köşe koltuklarında belirli ölçüler, renkler ve hesaplamalar dikkate alındığında bu hesaplamaların dışındaki sistemler düşünülmez; fakat aynı durumun Özel yapım köşe koltuk türleri için söyleneceğini dile getirmek zor!

Özel yapım köşe koltuk ürünlerinde hem salon takımına özel sistem hem de salonda bulunması arzu edilen yapı yan yana gelir; yani kişinin kendisine özgü tasarım anlayışı mevcut olanaklar ile mümkün olur. Özel yapım köşe koltuk için salon ölçüleri alınarak firma yetkililerine iletilir; zaten ilk maliyet raporunun ardından son teslim için firma yetkililerince keşif çalışması yapılır. Keşif çalışması, belirli bir ücret karşılığında tertip edildiğinden çalışma adına ödenen ücretin anlaşma olayına karşılık genel faturadan düşülmesi hedeflenir; yani böyle bir tutum eşliğinde hem üreten hem de kullanan korunur.

Nasıl Tasarlanır?

Özel yapı koltuk tasarımlarında kişinin hayalindeki tasarımı görevli personele anlatması, personelin de işin mümkün kısımlarını bireye bildirmesi söz konusuyken herhangi bir sınırdan bahsedemeyiz; yani sınırları yok sayabilmek eldeki sayısal veriler haricinde mümkündür.

Özel yapı koltuklarda koltuğun alt sandalyesi, uzantısı, içi ya da katlanır olması gibi farklı durumlar dile getirilebilir; zira özel olarak tasarlanan koltuk, arzu edilirse tüm bunlara sahip şekilde kullanılır. Tabi böyle bir durum karşısında koltuk için talep edilen maliyetin sürekli arttığını hesaba katmanın gerektiği de unutulursa hata edilmiş olur.

Özel koltuk tasarımında hangi firmayla iletişime geçtiğinize dikkat etmeli, talep ettiğiniz işçiliğin imal edildiğine dair emin olmalısınız; aksi takdirde hiç de istemediğiniz manzaralar ile karşı karşıya kalırsınız.

 

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon