Kitaplık

KİTAPLIK

Evinizin tasarımına ve ölçülerine özel olarak yapılan kişiye özel tasarımlarımızın yanın da kitaplıkların tasarımlarımızda da sizlere farklı alternatifler sunmaktadır. İhtiyaçlar doğrultusunda artan raf sayısının özel olarak çoğaltılması ya da azaltılması, kapaklı rafların kullanım kolaylığının günümüzde artması ile özel tasarımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Hayatımıza giren seri üretim ürünlerin aynılığından sıkılmış olan, evinde farklı hareket ve dekor isteyen kişiler için birbirinden farklı özelliklerde kitaplık çeşitlerini sizlere sunmaktayız.

Modern dünyanın kapılarını aralayan trendler ile kişilerin istedikleri özellikleri harmanlayarak tasarım yapılmakta, yapılan tasarım modellemesi yapılarak kişiye sunulmaktadır. Kullanımı kolay, şık ve evinizin dekoruna en uygun kitaplık çeşitlerini zengin portföyümüzden siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Kitaplık çeşitlerimiz; bol raflara sahip etnik tasarımlı kitaplıklar, hem raf hem de kapaklı dolaplara sahip kitaplık, tamamen kapaklı dolaplar ile dekore edilmiş kitaplıklar, yana açılır sürgülü dolaplara sahip kitaplıkların çeşitleri gibi günümüzün en trend kitaplıklarını istekleriniz doğrultusunda, sizlerin memnuniyetini göz önüne alarak, sizlerin mutluluğu için tasarımlarımızı kişiye özel olarak üretmekteyiz.

Kitaplık Satış öncesi hizmetler

Konularında uzman satış ekibimiz kişiler ile görüşerek tasarım, renk, kullanım alanı gibi pek çok konuda yardımcı olmaktadır. Karşılıklı konuşmaların ardından istekler doğrultusunda mevcut olan modeller arasından seçim yapılmakta veya istekleri doğrultusunda yeni kitaplıkların tasarımı oluşturulmaktadır. Kullanılacak malzeme seçimi, tasarımın detayları birebir kişi ile eş zamanlı olarak yürütülmektedir. Karar verilen modelin üretim aşamasında bilgisayar destekli tezgahlarda üretime geçilmektedir.

Satış sonrası hizmet

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız sadece üretimden teslimata kadar değil sonrasında doğabilecek sorunlarınızın çözümünde de uzman kadromuz ile sizlerin yanınızdayız. Teslimat ve montaj sırasında siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmetimiz şekillenmektedir. İleriki dönemlerde karşılaşılabilecek yedek aksesuar veya parçalar konusunda da sürekli olarak hizmet sunmaktayız. İleriki dönemlerde taşınmanız durumunda da sizlerin yanınızda olduğumuzu ve ücretsiz olarak kitaplığınızı söküp tekrar yeni evinizde kurulumunu gerçekleştirerek sizlere satış sonrası hizmet vermekteyiz.

Çalışma saatlerimiz içinde bizleri müşteri destek hattımızdan arayarak ya da sizlere en yakın şubemize giderek bilgi almak istediğiniz tüm konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kitaplık

Günümüzde her evin belli bir köşesinde kitaplık bulunmaktadır. Kitaplıklar, evin dekorunu oluşturan önemli yapılardır. Firmamız da özel tasarımlarla evinize ayrı bir hava katmayı hedeflemektedir. Kitaplığını yenilemek isteyenler veya evine yeni bir kitaplık yaptırtmak isteyenlerin tercihi, büyük çoğunlukla Albero Raydolap olmaktadır. Firmamızın uzmanlığı ve sektör içerisindeki güvenilirliği bu duruma direkt olarak etki etmektedir.

Her türlü mobilyanın imalatında uzmanlaşan firmamız, aklınızda canlandırdığınız kitaplığı kısa süre içerisinde üretebilmektedir. Nasıl bir kitaplık istediğiniz tarafımıza iletildikten sonra ustalarımız hemen imalata başlamaktadır. İmalatın her aşamasında sizinle iletişim kurulmakta ve böylelikle tam olarak istediğiniz bir kitaplığın yapılabilmesi adına fikir alışverişi gerçekleşmektedir. Sonuç olarak aklınızda canlandırdığınız kitaplık tamamlanmakta ve evinize gelinerek kitaplığın montaj işlemlerine başlanmaktadır.

Her Eve Uygun Kitaplık Tasarımları

Kitaplık modelleri, her eve uyacak diye bir durum söz konusu değildir. Tasarımlar, her ev için değişkenlik göstermektedir. Sonuç olarak her evin dekorasyonu farklı türdedir. Kitaplıkların ise evin dekorunu tamamlaması lazımdır. Albero Raydolap, bu konuya özel ilgi göstererek evinize uygun bir kitaplığı üretmektedir.

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen kitaplıkların kullanım ömrü de uzun olmaktadır. Firmamız, üretilen malların kalitesi hakkında sizlere garanti de sağlamaktadır. Bütün bu durumlar, müşteri memnuniyetini ciddiye aldığımızı göstermektedir. Zaten Albero Raydolap, İstanbul içerisinde en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firmaları arasında gösterilmektedir. Kısacası kitaplık üretimi konusunda firmamıza gönül rahatlığıyla güvenilebilmektedir.

Özel Üretim Kitaplık Tasarım Fiyatları

Bünyemizde satışa hazır olan modellerimiz olduğu gibi isteğe bağlı üretim de yapılmaktadır. Herkesin göz zevki farklı olduğundan, satışa hazır modellerimiz kimi müşterilerimiz tarafından yetersiz bulunabilmektedir. Bu durumda firmamıza düşen görev de özel üretim kitaplık hizmeti ile müşterilerin beklentilerini karşılamaktır.

Özel üretim fiyatları da kendi çapında değişkendir. Çünkü her özel üretimde farklı malzemeler kullanılmakta ve farklı işçilik maliyetleri oluşmaktadır. Albero Raydolap, her daim kaliteli malzemeler kullanmakta ve buna karşılık uygun özel üretim kitaplık fiyatları belirlemektedir. Sektör içerisinde kalitesiz hizmetin düşük fiyatlara sahip olduğu hakkında genel bir yanılgı mevcuttur. İstanbul kitaplık satışı yapan firmamız, bu algıyı komple ortadan kaldıracak seviyede kaliteli işlere imza atmaktadır. Bundan dolayı bütün İstanbul’da en sık tercih edilen firma da Albero Raydolap olmaktadır.

İstanbul İçerisinde Kitaplık Tasarlayan Firma

Kitaplık modellerimizin hiçbiri birbirine benzememektedir. Farklı modellerde olan kitaplıklarımız, bütün evlerde kullanıma uygundur. Her boyuttan ve her fiyattan kitaplıklara yalnızca Albero Raydolap firmamızda ulaşılabilmektedir.

  • Üretilen kitaplıklardaki malzeme kalitesi üst seviyedir.
  • Kitaplık üretimi en kısa süre içerisinde tamamlanarak zaman kaybına vesile olunmamaktadır.
  • Üretimi tamamlanan kitaplıklar ekibimiz tarafından evinize taşınarak montaj işlemi gerçekleştirilmektedir.
  • İmalatını yaptığımız ürünler, garantiye tabi tutulmaktadır.

Buradan da anlaşılabileceği üzere imalat ve satış işlerini üstlenen firmamız, kitaplık alabileceğiniz en iyi firmalardan biridir.

Fiyat Listemiz

 

Kitaplık Modelleri

Hemen Ara
Navigasyon