Kitaplık

KİTAPLIK

Evinizin tasarımına ve ölçülerine özel olarak yapılan kişiye özel tasarımlarımızın yanın da kitaplıkların tasarımlarımızda da sizlere farklı alternatifler sunmaktadır. İhtiyaçlar doğrultusunda artan raf sayısının özel olarak çoğaltılması ya da azaltılması, kapaklı rafların kullanım kolaylığının günümüzde artması ile özel tasarımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Hayatımıza giren seri üretim ürünlerin aynılığından sıkılmış olan, evinde farklı hareket ve dekor isteyen kişiler için birbirinden farklı özelliklerde kitaplık çeşitlerini sizlere sunmaktayız.

Modern dünyanın kapılarını aralayan trendler ile kişilerin istedikleri özellikleri harmanlayarak tasarım yapılmakta, yapılan tasarım modellemesi yapılarak kişiye sunulmaktadır. Kullanımı kolay, şık ve evinizin dekoruna en uygun kitaplık çeşitlerini zengin portföyümüzden siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Kitaplık çeşitlerimiz; bol raflara sahip etnik tasarımlı kitaplıklar, hem raf hem de kapaklı dolaplara sahip kitaplık, tamamen kapaklı dolaplar ile dekore edilmiş kitaplıklar, yana açılır sürgülü dolaplara sahip kitaplıkların çeşitleri gibi günümüzün en trend kitaplıklarını istekleriniz doğrultusunda, sizlerin memnuniyetini göz önüne alarak, sizlerin mutluluğu için tasarımlarımızı kişiye özel olarak üretmekteyiz.

Kitaplık Satış öncesi hizmetler

Konularında uzman satış ekibimiz kişiler ile görüşerek tasarım, renk, kullanım alanı gibi pek çok konuda yardımcı olmaktadır. Karşılıklı konuşmaların ardından istekler doğrultusunda mevcut olan modeller arasından seçim yapılmakta veya istekleri doğrultusunda yeni kitaplıkların tasarımı oluşturulmaktadır. Kullanılacak malzeme seçimi, tasarımın detayları birebir kişi ile eş zamanlı olarak yürütülmektedir. Karar verilen modelin üretim aşamasında bilgisayar destekli tezgahlarda üretime geçilmektedir.

Satış sonrası hizmet

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız sadece üretimden teslimata kadar değil sonrasında doğabilecek sorunlarınızın çözümünde de uzman kadromuz ile sizlerin yanınızdayız. Teslimat ve montaj sırasında siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmetimiz şekillenmektedir. İleriki dönemlerde karşılaşılabilecek yedek aksesuar veya parçalar konusunda da sürekli olarak hizmet sunmaktayız. İleriki dönemlerde taşınmanız durumunda da sizlerin yanınızda olduğumuzu ve ücretsiz olarak kitaplığınızı söküp tekrar yeni evinizde kurulumunu gerçekleştirerek sizlere satış sonrası hizmet vermekteyiz.

Çalışma saatlerimiz içinde bizleri müşteri destek hattımızdan arayarak ya da sizlere en yakın şubemize giderek bilgi almak istediğiniz tüm konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fiyat Listemiz

 

Kitaplık Modelleri

Hemen Ara
Navigasyon