Koltuk imalatı nasıl yapılır

Koltuk imalatı nasıl yapılır

Koltuk imalatı nasıl yapılır

Koltuk imalatı nasıl yapılır Koltuklar eskiden beri çok sık kullanılan eşyalar arasındadır. Özellikle şimdilerde her evin vazgeçilmez mobilyası haline gelmişlerdir. Günümüz tüketim çağında toplu halde satılan düğün paketlerinde koltuk takımları hem oturma odası hem de salon için olmak üzere iki tane şeklinde hazırlanır. Üstelik bu şekilde toplu alınan ürünlerin de uygun fiyata denk gelmesi kişilerin özellikle ilk ev kurma döneminde işlerine gelmektedir. Bu durumda alacağınız mobilyaların imalat markasından olması hem size daha ekonomik bir alışveriş sağlayacak hem de alınan ürünlerin kalitesini ortaya koyacaktır. Koltuk imalatı yapan firmalar hazırlanan ürünleri de monte etme görevini elemanlarına vermekte, bu sayede sunulan hizmetlerini koltuklar evinize girip kullanılana kadar sürdürmektedirler.

Seçilen Koltuk Yüzünü Değiştirmek

Koltuk imalatı yapan firmalar üzerinden koltuk takımı siparişi vermek size farkında olmadığınız pek çok hizmeti beraberinde sunacaktır. Örneğin koltukları seçerken beğenmediğiniz parçalar yer alıyorsa firma ile iletişim kurarak bu parça yerine farklı bir model seçme şansınız bulunmaktadır. ya da size sunulan koltuk modelini çok beğenmenize rağmen renk konusunda kararsız kaldınız, firmaya rengi bildirdiğinizde size tam da istediğiniz renkte bir koltuk yönlendirir. Aynı şekilde sunulan koltuk takımının yüzünü değiştirmek isterseniz de bu da size firmanın sunmuş olduğu ücretsiz hizmetlerden biri olur. Tüm bu avantajlar bir de koltuk kalitesi içerisinde sunulacaktır. Alınan koltuklar istediğiniz noktaya monte edilene kadar firma garantisi altındadır. Dilerseniz sonrasında yaşanan sorunlar için de firmaya başvurabileceksiniz.

Koltuk İmalatında Fiyat Farkları

Koltuk imalatı yapan firmalar aynı model koltuklar üzerinde yalnızca çok küçük kumaş farkını fiyata yansıtabilmektedirler. Ama bunun dışında takım büyüklüğüne göre tabii ki koltukların fiyatları modellerine göre değişiklik gösterir. Sizin seçtiğiniz modelin ne denli düzgün olduğunu ya da nasıl kullanılacağını düşünmeden önce hemen herkesin aklına fiyatı gelecektir. Bir firma hem kendi markasını düşünerek hem de sunduğu ürünlerin dayanıklı olması adına ne kadar uygun yaparsa yapsın belirli bir standart dışına çıkamaz. Bu da sizin hem ekonomik hem de dayanıklı mobilyalara herkesten daha az ödeyerek sahip olmanız demektir.

 

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon