Koltuk Kılıf Değiştirme

Koltuk Kılıf Değiştirme

Koltuk Kılıf Değiştirme

Koltuk Kılıf Değiştirme oldukça ilgi gören hizmetlerden biridir. Herkesin hayalinde güzel, şık ve modern görünümlü koltuklara sahip olmak vardır. Sizlerin de böyle bir hayali varsa buna oldukça kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün. Koltuk tamiri ile koltuklarınız tamamen yenilenecek ve eskimiş görüntüsünden tamamen kurtulacak. Deneyimli koltuk döşeme ustaları bu işlemleri kaliteli ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir. Dilerseniz mobilya tamiri, cilası ve yüz değişimi gibi işlemlerden yararlanabilirsiniz. Sınırsız kumaş ve renk çeşidi ile koltuk kaplama işlemleri sizleri bekliyor. Yeni ve eşsiz görünümlerdeki koltuklarınıza sahip olmak istiyorsanız istediğiniz her zaman başvurabilirsiniz. Eskileri atmak yerine onlardan mucizeler yaratılmasına eşlik edebilirsiniz. Üstelik oldukça uygun fiyatlara bu mucizeye tanıklık edeceksiniz.

Koltuk Kılıfı Değişimleri

Koltuk kılıf değiştirme işlemi ile eski görüntüsünü kaybetmiş koltuklarınızı baştan yaratmak mümkün. Belirli bir süre kullanım sonucunda koltuklarınız yıpranabilir, yırtılabilir veya kirlenebilir. Bu gibi durumlarda yeni koltuklara sahip olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca var olan koltuklarınızın renklerinden sıkılmış olabilirsiniz. O halde kılıflarını değiştirerek uygun fiyatlara yeni koltuklara sahip olabilirsiniz. Şık koltuklara ekonomik fiyatlara sahip olmak istiyorsanız yeni koltuklar almak yerine tamir ettirmeyi düşünmelisiniz. Birçok desende ve birçok renkte kılıf bulunmaktadır. Birbirinden farklı kumaş seçenekleri ile sunulan koltuk kılıfı değiştirme için sadece seçim yapmanız gerekiyor. Sadece ev değil ofis, kafe gibi yerler için de kılıf değiştirme hizmetlerine başvurabilirsiniz. Böylece ekonomik fiyatlara yeni mobilyalara sahip olmanız mümkün.

Yenilenmiş Koltuklar

Koltuk kılıf değiştirme sizleri yenilenmiş koltuklara kısa zamanda ulaştıracak. Zamanla kullanılamayacak duruma gelmiş olan koltuklar sizleri üzmemeli. Çünkü her zevke uygun kılıf modelleri arasından dilediğinizi seçerek hayalinizdeki yeni koltuklara ulaşabilir, bakımını yaptırabilir ve yeni koltuklarınızda oturmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İşinde uzman kişilerden bu konuda tereddüt etmeden yardım alabilirsiniz. Tecrübeli ekip sayesinde yenilenmiş koltuklarınız adeta yeni koltuk görünümünde sizlere ulaştırılacaktır. Koltuk tamirinden korkmayın çünkü bu işlem sizlerin hayal ettiğinizden daha kaliteli ve şık koltuklara sahip olmanızı sağlayacak. Yenilenmiş koltuklar sayesinde yepyeni dekorasyonlar oluşturabilir ve misafirlerinizin beğenisi kazanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon