Koltuk Kumaş Değiştirme

Koltuk Kumaş Değiştirme

Koltuk Kumaş Değiştirme

Koltuk Kumaş Değiştirme Koltuklarının sağlam olduğunu düşünenler ancak evlerinde farklılık görmek isteyen kişiler koltuk kumaşı değiştirme hizmetinden faydalanıyor. Bunun bir diğer sebebiyse evlerinde perde veya halıları değiştirenlerin mobilyalarını da uygun hale getirmek istemeleri oluyor. Koltuklarınızın kumaşını değiştirmek yeni bir koltuk takımı almaktan çok daha uygun fiyatlara denk gelecektir. Ayrıca koltuğunuza bir şeyler döküldüğünde oluşan lekelerden de kolayca kurtulmuş olacaksınız. Koltuk kumaş değiştirme fiyatları oldukça uygun olduğu için eskiden beri birçok kişinin faydalandığı bir hizmettir. Albero da bu hizmeti 16 yıldır vermekte olan tecrübeli bir firmadır. Ayrıca bunun yanı sıra koltuklarınızda herhangi bir sorun olduğunda tamir konusunda da sizlere yardımcı olan profesyonel bir kadroya sahipler.

Yeni Koltuk Kumaşı Çeşitleri

Koltuk takımı kumaşları ilk olarak kullanılan materyale göre sonrasında ise üzerindeki desenlere, renklere göre değişiklik göstermektedir. Elbette koltuk kumaş değiştirme fiyatları bu değişimlere göre de farklılık göstermektedir. Son modaya göre koltuklarda düz renkler üzerine farklı renkte çizgiler veya geometrik şekiller kullanılıyor. Tabii ki sizler kendi istekleriniz doğrultusunda firmanın da desteğiyle hayallerinize en yakın koltuk kumaşını oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte koltuk takımınızda farklı renkler kullanarak çok daha orijinal bir görüntü ortaya çıkartabilirsiniz. Kumaş değişimi yapıldığında eski koltuğunuzun yerine yepyeni bir koltuk geldiğini görebilir ve şaşırabilirsiniz. Kumaş değişimi koltuğunuzun görüntüsünü bir hayli değiştirecektir.

Koltuk Kumaş Değişimi Nasıl Gerçekleşiyor

İstanbul’da yaşayan herkes koltuk kumaşının değişimi için Albero’yu arayıp bu hizmetten faydalanabiliyor. İlk olarak profesyonel ekip geliyor ve koltuk keşfi yapıyor. Bu esnada sizler de isteklerinizi bildiriyorsunuz. Uygun kumaş, renk belirlendikten sonra işlemler başlıyor. Her koltuğun kendine özgü bir kesimi vardır bu yüzden yeni kumaşınız için sizin koltuğunuzla eş uyumda olabilecek bir tasarım yapılıyor ve kumaş seçiminiz doğrultusunda koltuğunuza yerleştiriliyor. Koltuk kumaşında kullanılmış olan kumaş ve renk veren boyaların her birisi testten geçmiş oldukları için cildinize hiçbir zararı olamayacaktır. Özellikle çocukları olan aileler bu konuya özen gösteriyorlar ve firma bu konuda oldukça özenli. Koltuk kumaş değiştirme fiyatları koltuğunuzun büyüklüğüne, kullanılan kumaşa göre değişiyor. Bu konu hakkında görüşmeleriniz esnasında bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon