Koltuk Kumaş Modelleri

Koltuk Kumaş Modelleri

Koltuk Kumaş Modelleri

En Çok Tercih Edilen Koltuk Kumaş Modelleri

Koltuk Kumaş Modelleri Koltuk döşemelerini değiştirmeyi planlayan kişiler yüzlerce koltuk kumaşları arasından dilediklerini seçebilmektedir. Birbirinden farklı birçok kumaş seçeneği arasından farklı dizaynları değerlendirebilirsiniz. Koltuk yüzeylerinde zamanla doğan eskime ve yıpranmalara en iyi çözüm koltuk döşemelerini değiştirmektir. Kaliteli, modern, dayanıklı, antibakteriyel ve leke tutmayan kumaşlar son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bu noktada modası geçmiş koltuk takımları en makul fiyatlar ile yenilenmektedir. Koltuk kumaş modelleri modern tasarımlar, etnik tasarımlar, sade ve minimal tasarımlar, özel tasarım kumaşlar şeklinde bir dizi döşemelik kumaş bulunmaktadır. Tercihinize en uygun olan kumaşı seçmeniz bir ömür zevkle kullanabileceğiniz koltuk takımlarını seçebilirsiniz. Fermuarlı, yıkanabilir ve silinebilir kumaşlar ile olası kazalar neticesinde leke problemine de nano teknolojik çözümler üretilmektedir.

Koltuk Kumaş Renkleri

İsteğe göre son koleksiyonlarda sıklıkla kullanılan capitone koltuk döşemeleri de donanımlı atölyelerde profesyonel kişilerce döşenmektedir. Koltuk döşeme kumaşları seçimi yaparken evinizin genel tarzını, zevklerinizi, stilinizi ön planda tutmanız önerilmektedir. Zengin renk kartelası içinden birçok renk tonunu bir arada kullanabilir, yahut sade renkler ile zarafeti evinize yansıtabilirsiniz.

Kumaş Renkleri Nasıl Seçilmelidir?

Evlerde küçük çocukların yahut evcil hayvanların olması da koltuk kumaş renklerini belirlemektedir. Koltuklarınızı kiminle paylaşacağınız, yaşadığınız yer, hava ve evinizin cephesi dahil olmak üzere her türlü kritik yapılarak kumaş renkleri seçilmelidir. Nispeten tüy tutmayan, leke bırakmayan ve silinebilir koltuk kumaşları her daim rahatlık sunmaktadır. Kullanışlı olmasının yanı sıra salonunuzu renklendirecek ve canlılık katacak desenler de özellikle yazlık bölgelerde çok şık bir görünüm sağlamaktadır. Koyu renkleri kapsayan asil renkler de son günlerde dekorasyonda kontrast yakalamak amacı ile rağbet görmektedir. Koltuk kumaş modelleri çizgisel desenler, çiçekli desenler, ekose desenler ve uçuk desenler evinizde özgün bir tasarıma imza atmaktadır. Birçok farklı desen arasından koltuk takımlarınıza ve evinize en uygun olan deseni tercih edebilirsiniz. Zamanla minderlerde dolgusu azalmaktadır. Öte yandan sık kullanım sonucu dirseklerde ve minderlerde tahribatlar oluşabilmektedir. Bu sebepten ötürü koltuk kumaşlarınızı yenileyerek farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon