Koltuk Onarım

Koltuk Onarım

Koltuk Onarım

Koltuk Onarım , üç kişilik ana koltuktan başlayarak tek kişilik modele kadar indirgenir ve tüm bunlar ile mevcut takım ortaya çıkmış olur. Koltuk takımlarında farklı tasarımlar, klasik ya da modern görüşler kendisini belli ederken her takım adına ayrı bir yüzey alan tasarımı ele alınır. Böylece birbirinden farklı binlerce koltuk takımıyla karşılaşarak aralarından tercih yapma hakkına sahip oluruz.

Bir ev için en çok kullanılan malzeme grupları arasında belki de birinci sırayı alan koltuk takımları, düzenli kullanıma bağlı kalarak hem yüzey alanında hem de iç aksanında çeşitli bozulmalar yaşar; zira koltuk takımlarına fazla yük konulması, yüzey alanının lekelenmesi gibi durumlar sıkça görülür.

Tamir Çalışması

Koltuk tamir yapan firmalar, koltuk takımlarındaki mevcut problemleri ortadan kaldırmak adına önceden bahsedildiği gibi hem yüzey alana hem de iç aksana özel hizmet perspektifi sunar; ayrıca sunulan bu perspektif içerisinde mevcut koltuğun yeni bir koltuğa oranla çok daha düşük fiyatlara yenilenmesi mümkün hale gelir.

Koltuk tamir yapan firmalar, çoğu kez koltuğun sahip olduğu yüzey alanı başka bir tasarımla değiştirerek koltuğa yepyeni bir görünüm katar; zaten koltuktaki tasarım yüzünün aynı kalması, birtakım telif nedenlerinden dolayı mümkün olmaz. Bununla beraber koltuk için görevli personelle müşterinin beraber seçeceği binlerce farklı yüzey tasarım çeşidi bulunur; sonuçta bir koltuk ne kadar sağlam olursa olsun ilk önce yüzey alanı itibariyle gözüktüğü es geçilemez.

Koltuk tamir yapan firmalar, koltuğun iç aksanında koltuğa özel yeni metal malzemeler kullanabileceği gibi son derece yüksek kalite ahşap yapılardan dahi istifade edebilir. Bu tutum, müşteri ve görevli personel arasındaki diyalog ile ortaya konur; yani fiyatlandırma ya da maliyet raporu, tüm bunlarla belirlenir.

Nasıl Fiyat Alınır?

Koltukların tamiri için fiyat alabilmek adına mevcut koltukların durumundan bahsetmek, arzu edilen hizmeti talep etmek ve bununla beraber koltuk ölçülerini firmamıza bildirmek yeterli olur; ayrıca koltuğun mevcut ölçülerini almak için gelen personel, konuyu daha net bir şekilde ortaya koyacağından tüm muğlaklıklar giderilir.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon