Koltuk Tamir

Koltuk Tamir

Koltuk Tamir

Koltuk Tamir takımları, bir ev içinde en çok kullanılan eşyalar arasında belki de birinci sırada yer alır; zira koltuk takımlarını kimi zaman uyumak kimi zamansa fazladan olan eşyaları saklamak için kullanırız. Ayrıca yatıya kalan misafirlerin acil kolu gibi imdada yetişen koltuk takımlarında uyuduğunu da unutmamak gerekir; dolayısıyla koltuk takımlarının genel kültürümüzde büyük bir öneme sahip olduğu yadsınamaz.

Koltuk takımı, modern ya da klasik tasarıma sahip olmakla beraber ortak bir şekilde zamanla deforme hale gelir; zira hiçbir şeyden etkilenmese bile koltuktaki kirlenmeye bağlı olarak bakteri varlığının yüzey alanını eskitmesinden etkilenir. Ayrıca takımdaki kimi metal malzemenin oksitlenmesi de sıklıkla karşılaşılan durumlar arasında yer alırken koltuk takımının işlev özelolikleri de bu durum neticesinde zedelenmeye uğrar.

Koltuk Takımlarının Tamiri

Koltuk takımının artık geri dönüşü olmayan noktada kaldığını düşünenler için hem yüzey alanları hem de genel aksanları itibariyle koltuk tamir çalışmasının yapıldığını söylemek, iyi bir haber olabilir. Koltuk tamirinde koltuk takımının gerek görsel gerekse işlevsel özellikleri yenilenirken koltuk, ilk günkü halinden çok daha iyi noktalara kavuşur. Dolayısıyla koltuk takımlarının bir süre daha kullanılması sağlanır.

İşin ustalarınca mevcut koltuk takımındaki ahşap malzeme ve metal aksana özel koltuk tamir faaliyeti düzenlenir; şayet arzu edilirse koltuk takımının yüzey alanındaki görsel tasarım da tamamen farklı bir hale getirilir. Yani yeni bir koltuk takımı satın almak yerine çok daha makul fiyatlarda bulunan koltuk tamir çalışmasından istifade etmek, kişinin maddi yükümlülüğünü azaltır.

Nasıl Karar Verilir?

Koltuk takımının kullanılması adına karar verebilmek için evvela mevcut takımın durumunu incelemek ve takıma yapılacak onarım faaliyetinin ne gibi sonuçlar doğuracağına karar vermek gerekir. Genel olarak tamamen harabeye dönmüş koltuklar için yeniden düzenleme faaliyetlerine girmek, pek bir şey ifade etmezken diğer koltuk gruplarında gayet düşük fiyatlara sanki yeni bir koltuk takımı almış olursunuz. Bunun için mevcut koltuklarınızın halini gözden geçirmeli, size hizmet verecek personelin görüşünü alarak karar vermelisiniz; zira yapılacak istişarenin ardından arzulana sonuç da ortaya çıkacaktır.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon