Koltuk Yüz Değişimi Fiyatları

Koltuk Yüz Değişimi Fiyatları

Koltuk Yüz Değişimi Fiyatları

Koltuk Yüz Değişimi Fiyatları Sürekli olan kullanılan koltukların yüzleri zamanla birçok sebeple aşınır ve değişim ihtiyacı duyar. Koltuklarının aşınmasından sonra değişim yoluna da gidilebilir ancak koltuğun yüzünün değişimi yeni bir tane almaya oranla daha uygun ve daha az yorucu olan bir işlemdir. Yapılacak tek şey işi yapacak bir yer bulmak ve koltuğun kumaşını seçmektir geri kalan işlemler hızlı ve özenli bir şekilde yerine getirilir ve kişilere sunulur. Koltuk takımı yüz değiştirme fiyatları da işçilik masrafı ve kumaş fiyatlarından oluşur.

Koltuk Kumaşında Dikkat Edilecekler

Koltuk takımı yüz değiştirme fiyatları koltukların yapısı ve kumaş türüne göre değişmektedir. Kumaş seçiminde kişiler oldukça dikkatli olmalıdır. Kumaşın öncelikle kirlenme ve leke tutma özelliğine yani temizlenme kolaylığına bakılmalıdır. Son zamanlarda üretilmekte olan nano kumaşlar kirlilik için önlem olabilmektedir. Renk tercihinde de dikkatli olunmalıdır. Kolayca kirlenen kumaşlar yerine leke gizleyebilecek kumaşlar seçimi uygun olacaktır. Bunun da yanında alınacak kumaşta renk uyumu aranmalıdır. Hem oda ve odadaki diğer eşyalar hem de duvarlar ile uyumlu bir renk kullanımı uygundur. Bunun yanında eğer desenli kumaş isteniyorsa odadaki diğer eşyaların hareketliliğine göre seçim yapılmalıdır. Fazla hareketli olan ürünler çok göz yoracağından zihnen dinlendirici sağlayamaz. Kumaşların desenlerinin düzenli olmasına, bozuk bir düzende olmamasına dikkat edilmelidir. Koltuk kumaşı ile koltuğun yastıklarının kumaşının arasında renk uyumuna da odaklanılmalıdır. Koltuk için seçilen kumaşın kalitesine bakılmalıdır. Renkler için kullanılan boyanın kanserojen etkisi olup olamaması sağlık için önemlidir. Özellikle evde çocuk var ise bu duruma duble dikkat edilmesi gerekmektedir. Diğer önemli olan nokta ise koltuk modeli ile kumaşın arasında uyumun olmasıdır. Modern bir koltuk için modernlik hissi veren deri gibi kumaşlar kullanılmalı ve klasik koltuk içinde koltuk modelinin verdiği hissi veren türden bir kumaş kullanımı uygun olacaktır. Geriye kalan işlemler ustalar tarafından yerine kolayca getirilir.

Koltuk Kumaşı Fiyatları

Koltuk takımı yüz değiştirme fiyatları ile alakalı gereken bilgilere internetten yapılacak bir araştırma sonucu ulaşılabilir. Koltuk türü ve kullanılacak kumaşa göre en uygun fiyatlarda bir hizmet sunulmaktadır.

Deneyimli kadromuzla sınırsız, kumaş ve deri çeşidiyle koltuk tamiri ve yüz değişimi hizmeti de vermekteyiz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon