Koltuk Yüz Değişimi

Koltuk Yüz Değişimi

Koltuk Yüz Değişimi

Koltuk Yüz Değişimi Evlerde en çok zaman ayrılan bölüm olan salonlarda, en sık kullanılan eşyalar oturma gruplarıdır. Salonu her açıdan değiştirerek genel dekorasyon tarzını belirleyen oturma gruplarında zaman zaman değişiklik istenebilmektedir. Öte yandan kumaşlarda yıpranma, eskime ve dolgularda deformasyon olması da koltuk yüzünün değiştirilmesini gerekli kılmaktadır. Hal böyle olunca yeni koltuk takımı almak yerine sağlam koltuk takımlarının döşemelerinin değiştirilmesi çok daha avantajlı bir yol olmaktadır. Koltuk yüzlerinin profesyonelce değiştirilmesi son derece önemlidir. Evde bilinçsizce yapılan yüz değiştirme işlemleri istenmeyen sonuçlar doğurabileceği gibi koltuğun ana iskeletine de zarar verebilmektedir. Koltuk yüz değiştirme işlemleri mutlaka uzman kişiler tarafından ilgili kanallara yaptırılması gerekmektedir.

Koltuk Yüz Değiştirme Ekipmanları

Koltuk yüz değiştirme fiyatları koltukların çeşidine göre farklılık göstermektedir. Kanepe, oturma grubu ve berjer gibi birçok farklı mobilya bulunmaktadır. Farklı çeşitliliklerde birçok farklı kumaş bulunmaktadır. Mat kumaşlar, parlak kumaşlar, süet, tay tüyü, kadife ve deri kumaşlar başta olmak üzere iki çeşit kumaş kullanılan koltuklar da son derce kolaylıkla değiştirilebilmektedir.

Koltuk yüzleri süngerli ya da yaylı olmak üzere iki çeşittir. Süngerlere zarar verilmeden kumaşların değiştirilmesi bu işlem için özel olarak üretilmiş ekipmanlar ile mümkün hale gelmektedir. Son trend koltuk takımları kumaşları evine baharın canlılığını getirmek isteyenlere çiçek desenli, asilliği zarafete buluşturan koyu renkler, ahengi kontrasta çeviren grafik desenler gibi pek çok farklı desen çeşidi bulunmaktadır.

Koltuk Kumaş Çeşitleri

Koltuk yüz değiştirme işlemleri istediğiniz zaman ücretsiz olarak ekspertiz edilip fiyatlandırma çıkarılabilmektedir. Öte yandan seçeceğiniz gün ve saatte ücretsiz nakil işlemleri ile atölyelerde işleme hazır hale getirilmektedir. Yenilenen koltuk takımları tekrar evinize ücretsiz olarak servis edilmektedir. Alanda profesyonel firmalar ile işbirliği içerisine girildikten sonra makul ücretler ile koltuklar yeniden dizayn edilmektedir. Son günlerde oldukça trend olan kapitone koltuklar da kapitone makinesi yardımı ile son derece özenli bir şekilde tasarlanabilmektedir. Koltuk yüz değiştirme ile koltuklar ve koltuk minderleri, kırlentleri de değiştirilmektedir. Koltuk takımlarında yenilikçi ve özgün bir tarz için koltuk takımlarının yüzleri son teknoloji ekipmanlar ile dizayn edilebilmektedir.

 

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon