Koltuk Yüzü Değiştirme

Koltuk Yüzü Değiştirme

Koltuk Yüzü Değiştirme

Koltuk Yüzü Değiştirme Günümüzde hemen her evde en azından 1 tane koltuk bulunmaktadır. Tüm koltukların da tek bir yüzü olur ve bunların kirlenmesi durumunda temizlemek oldukça teferruatlı bir iş olur. Koltuklar siz istediğiniz kadar sakının mutlaka kullanılmak zorunda olduğundan kirlenecektir. Kirlenen koltuğun belki yıkanarak temizlenmesi mümkündür ama yıkanan koltuğun kurutulması esnasında tam bir kuruma sağlanamazsa koltuk çürümeye başlar. Koltukların içerisinde yer alan tüm süngerler suyu içerisine çekmekte ve ne kadar makineler ile suyu çekilirse çekilsin istenen şekilde kuruma sağlanamamaktadır. Hele de kış aylarında iseniz bulunulan odayı havalandırma şansınız da az olur. Ama havalandırmanın olmadığı noktalarda bir de koltuktan süzülen kokunun sizi rahatsız edeceği açıktır. O zaman koltuk yıkama yerine koltuk Yüzü değiştirmek daha mantıklı olur. Üstelik Koltuk Yüzü değiştirme fiyatları da oldukça uygundur.

Koltuk Yıkatma Fiyatları

Koltukların özellikle üzerine bir şey dökülmesi durumunda yıkanması gündeme gelebilecektir. Tabii ki ev içerisinde tek bir koltuğun yıkanması normal değildir. Eğer yıkama işlemi bir ürün için yapılıyorsa diğer koltuklarda yıkanmalı ve aynı renk tonu yakalanmalıdır. Zaten yıkatmak için çağırdığınız firmalarda tek bir koltuk için eve gelmeyeceklerdir. Bu noktada size sunulan koltuk yıkama hizmetinin biraz da olda pahalı olduğun u kabul etmek gereklidir. Sonucunun da aynı şekilde olacağının garantisi olmadığı düşünülürse yüzü değiştirmek daha mantıklı olacaktır. Koltuk yüzü değiştirme fiyatları koltuk yıkama fiyatları ile neredeyse aynı aralıktadır.

Koltuk Yüzü Değiştirmek Ne Kadar Sürer?

Evlere yeni bir hava katmak aynı zamanda da kirlenen koltuklarda tam bir temizlik sağlamak adına koltukların yüzünü değiştirmek çok mantıklı bir karar olur. Koltuk yüzü değiştirme işleminde öncelikle eski koltuk yüzü sökülecektir. Bu işlem hem alttaki kirlerin yeni koltuk yüzüne geçmesinin önlenmesi hem de koltuğun yumuşaklığın ı kaybetmemesi için yapılır. Üzerine yapılan yeni koltuk döşemesi kesinlikle sağdan soldan belli olacak şekilde hazırlanmaz. Dikişlerin tamamen saklı olması ve koltuk yüzü değiştirme fiyatları aralığının da uygun olması temizlik ya da yıkama yerine koltukların yenilenmesine fırsat sunar.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon