Koltuk Yüzü Modelleri

Koltuk Yüzü Modelleri

Koltuk Yüzü Modelleri

Koltuk Yüzü Modelleri Bir evde bulunan eşyalar aynı zamanda o evin havasını da simgeler. Ev nasıl bir tarzda düzenlenmişse eşyaların da o tarzda olması önemlidir. bu durumda koltuklar ve kanepeler için de evin düzenine uyma şartı mutlaka doğacaktır. Bazı durumlarda koltukların eve yabancı kaldığı ya da yapılan değişiklerin evdeki havayı değiştirmesi nedeniyle koltukların da değişmesi gerekliliği ortaya çıkar. Ama koltuk takımlarını değiştirmek o kadar da kolay bir işlem değildir. Hem ekonomik olarak hem de yaratacağı iş yükü nedeniyle takımları değiştirmek terine yüzün döşemelerinde bir değişim yaratmak daha mantıklı olacaktır. Koltuk yüz modelleri içerisinde istenen bir model seçilerek farklı bir hava yaratılması mümkün olur.

Koltuk Yüz Modelleri Fiyatları

Koltukların temizlenmesi ve yenilenmesi masraflı işlerdir. Eğer koltuk takımının yapısal olarak sıkıntısı yoksa o koltuk takımını tamamen çöpe atmak yanlış bir davranış olur. Bunun yerine yüzünü değiştirerek kaliteli koltuklarınızı kullanmaya devam etmeniz mümkündür. Ama ne olursa olsun son dakikaya kadar yıkatma ya da temizletme işlemini uygulamanız önerilmez. Belki temizlenmesi ya da koltukların daha temiz olmasını sağlar ama içerisindeki süngerin sürekli su çekmesi çürüme ve renginin değişmesi tehlikelerini de ortaya çıkarır. Aynı zamanda temizlenme fiyatına sade bir koltuk takımını koltuk yüz modellerinden uygun fiyatlı bir ürünle kaplatmanız farklılık açısından daha uygun olacaktır. Koltuk yüz değiştirme işlemlerinde altta kalan yüzün tamamen sökülmesi yeni yüze de kir geçmesini önlemektedir.

Koltuk Yüzü Değiştirme İşlemi

Koltuk yüz modelleri içerisinde size uygun olan bir model beğendikten sonra sıra koltukların yenilenmesine gelmektedir. Bu esnada dilerseniz koltukların ahşap yerlerini de boyatmanız mümkün olacaktır. Yüz değiştirme işlemlerinde öncelikle seçilen model kuru temizleme işlemine tabii tutulur. Koltuğun eski yüzü soyularak yeniden bir kaplama işlemi uygulanır. Bu işlem esnasında kesinlikle zımbalar ya da kumaş fazlalıkları göze farklı bir görüntü yaratacak şekilde hazırlanmaz. Tamamen gizli dikim ve kumaş saklama noktalarında toplanarak koltuğun orijinal şeklinde kaplanması sağlanır. Kaplanan koltuk yüzleri üzerine yeniden örtü kullanmak da önerilmemektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon