Köşe Koltuk Takımları

Köşe Koltuk Takımları

Köşe koltuk takımları Farklı büyüklük ve tarz da üretilen KÖŞE KOLTUK TAKIMLARININ mekana uyarlanması ve konumlandırılması çok kolaydır. Kullanıldığı mekana şıklık ve konfor katarlar. Köşe koltuk takımları pek çok salon için en uygun olan mobilya biçimidir. Genellikle televizyon karşısına konumlandırılan ve rahat bir oturma düzeni sağlayan köşe takımları model olarak yer kaplayan, büyük koltuklar olduklarından köşe takımı kullanılan alanda az eşya bulunması gerekir.

Köşe takımından dolayı odanın daralmasını engelleyerek hoş bir şekilde faydalanmanın yolu, odada hangi alanda kullanmamız gerektiğini belirlemek gerekir. Köşe takımları içinizi ısıtacak renkli dizaynlarıyla evinize harika bir şıklık katacaktır. Büyük olan köşe koltuk takımları genellikle geniş olan alanlarda kullanılması gerekir. Bu tip köşe koltuk takımları kullanım ve yerleşim şekline bağlı olarak; mekanı böler, birleştirir ya da televizyon izlenimi uygulamaları için özel bir alan oluşturmakta kolaylık sağlamaktadır.

KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI

kullanılan model ya da kumaş, köşe takımı mekanda büyük bir hacim kapladığı için mekanın görünümünde belirleyici olur. Köşe koltuk takımlarının yanına yerleştirilen puf ya da orta sehpa ve berjerler de kullanılarak harika bir dekorasyon sağlanır. Köşe takımları yanında sıkça kullanılan puflar da köşe takımlarını tamamlayacak doğru bir seçenektir. Koltuk yerine köşe takımlarınızı pufla tamamlayabilirsiniz.

Pufların sırtı olmadığı için odanız daha açık ve ferah görünür. Küçük köşe takımlarında da puflar her zaman kurtarıcıdır, odada koltuk için yer kalmadığında, kalabalık misafir için ya da sadece görüntüyü dengelemek için puflardan faydalanabilirsiniz. Köşe koltuk takımları mutfaklarda da kullanılır. Özellikle kalabalık ailelerin kullandığı köşe mutfak masası takımları oturma odası ile birleştiren kişilerin tercihidir.

Kadınlar zamanlarının yarısını mutfakta geçirir. Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz mutfaklarda daha modern ve zengin görünmesini isterseniz mutfak köşe takımlarını tercih etmeniz iyi bir karar olacaktır. Köşe koltukları yalnızca köşe duvara dayanacak ve oraya yerleştirilecek diye bir kural da yoktur. Yeterli alana sahip olan geniş salonlarda köşenin iki kenarından da belli bir mesafe öne doğru getirilerek köşe koltuğu yerleştirilir.

KÖŞE KOLTUK TAKIMLARINI kullanarak evinizde boş kalan bir alana hareketlilik katabilir ve misafirlerinizin zevkine hitap edebilirsiniz.

Fiyat Listemize Göz atmak istermisiniz?

Hemen Ara
Navigasyon