Küçükyalı Ray Dolap

Küçükyalı Ray Dolap

Küçükyalı Ray Dolap

Küçükyalı Ray Dolap, Dolaplar evlerin ve ofislerin her alanında kullanılmaktadır. Çeşitli malzemeleri ve eşyaları içerisinde barındırarak hem düzen sağlamayı hem de alandan tasarruf etmeyi sağlayan dolapların da birçok çeşidi bulunmaktadır. Ancak günümüzde açılma mesafesini ortadan kaldırıp, alandan daha fazla tasarruf elde etmemizi sağlayan dolap çeşidi raydolaplar olmaktadır. Oldukça modern bir çizgisi olan raydolaplar çok daha minimal ve sade görünüm isteyen kişiler için ideal bir seçenek olmaktadır. Küçükyalı ray dolap sektöründe önde gelen seçkin firmaların arasında yer almaktadır. En kaliteli malzemeleri hünerli ek işçiliği ile buluşturarak uzun yıllar kullanabileceğiniz koleksiyonlar dizayn etmektedir. Her renkten, her ahşap çeşidinden, her ebattan raydolaplar koleksiyonlarda yer almaktadır. Meşe ağacı, ceviz ağacı gibi kaliteli ham mdf raydolaplar, karşılaşılacak risklere karşı tam dayanıklılık göstermektedir. Tercihe göre aynalı yahut aynasız seçenekler de bulunmaktadır. Bununla birlikte isteğe özel tasarımlar da yapılabilmektedir.

Fonksiyonel Raydolaplar

Alanı dar olan kişiler için fonksiyonel, daha büyük ve ebatı geniş bir raydolap talep eden kişiler için ise geniş ve işlevsel iç dizayn sunulmaktadır. Bu sayede iç tasarımlarını istediğiniz şekilde çok daha kullanışlı bir vaziyete getirerek kullanabilirsiniz. Küçükyalı ray dolap talep eden dizayna göre ürünler imal etmektedir. Raflı, askılık kısmı geniş yahut çekmeceli olmak üzere farklı tasarımlar bulunmaktadır.

Dayanıklı Ray dolap Sistemleri

Ürünlerde fabrikasyon yahut özel tasarım fark etmeksizin her türlü imalatta kalite ön planda tutulmaktadır. Modern, klasik ve daha birçok tarzı yansıtan birçok koleksiyon evlenecekler yahut evini yenileceklere sunulmaktadır. Raydolaplar sayesinde bir dokunuşla dolap kapağınızı sağa yahut sola doğru iterek dolabınızı kullanabilirsiniz. Dayanıklı, şık, modern, güvenilir kapaklı dolapları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Küçükyalı ray dolap ile yüzlerce seçenek arasından tercihlerinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Sadece gardırop değil, tv ünitesi, mutfak dolapları, vestiyer ve daha birçok dolaplı mobilya da artık raylı sistemler ile dizayn edilmektedir. Bu sayede hem menteşe çıkması gibi problemler ortadan kaldırılmakta hem de daha modern bir görünüm sağlanmaktadır. Raylı dolaplar çok daha kullanışlı bir şekilde kullanıma açıktır.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon