Levent Ray Dolap

Levent Ray Dolap

Levent Ray Dolap

Levent Ray Dolap, Kapakları kaydırma sistemi ile çalışmakta olan dolaplara ray dolap denilmektedir. Ray dolaplar genellikle yatak odalarında kullanılma ile birlikte evlerin giriş holü, mutfak bazen de diğer odalarda kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça artan ray dolapların tercih edilme sebebi iç hacminin büyüklüğü ve dolap kapaklarının açılmasından oluşan yer işgalinin engellenmesidir. İçerisinde askısı olan dolaba her türlü eşya kolayca asılırken diğer yandan bulunan geniş çekmecelere her eşya kolaylıkla girer bunlarında yanında geniş raflara istenilen şekilde eşyalar dizilebilir. Sonuç olarak ortada fazladan bir eşya bırakmaz ve kendisi de fazladan alan kaplamaz. Özellikle yatak odalarında ve evlerin girişindeki sıkışıklık için büyük tasarrufu sayesinde son yılların popüler ev eşyası olmaktadır. Levent ray dolap az yer kaplayan ve içerisine oldukça eşya alabilen dolapları insanlara sunmaktadır.

Levent’te Ray Dolap

Levent İstanbul’un bir ilçesidir ve çevre sakinlerinin birçok ihtiyacından biriside dolaplardır. Levent ray dolap hem az yer kaplayan hem içerisine fazla eşya alan bunun ile birlikte kolay açılan kapak sistemi olan dolaplar üretmektedir. Dolapları sipariş edebilmek için öncelikle alınacak oda da kaplayacağı alanın boyutu hesaplanmalı daha sonrası o boyuta uygun model seçilmelidir. Ardından adrese getirilerek montaj yapılan dolaplar yeni sahiplerine kolayca ulaşır. Sonuç olarak kişilere kalan ek iş içerisini istenilen şekilde dekore etmek olacaktır. Ortalıkta hiç bir ıvır zıvır bırakmadan geniş iç hacmine hepsini alır. Dolap kapakları klasik dolapların kapaklarına göre daha avantajlı olan ray dolapların üretildiği malzemeye de dikkat edilmelidir. Kanserojen maddeler kullanılmamasına dikkat edilmelidir ve böyle tercihte bulunulmalıdır. Sonrasında dolabın yapıldığı maddeye dikkat edilmelidir. İçerisinde raflar ve askıların tam oturmasına düzen bozucu bir etkisinin olmamasına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Sonuç olarak ray dolaplar sayesinde ortamda ferahlık olacaktır.

Ray Dolaplar ve Fiyatları

Levent ray dolap çevresine en kaliteli hizmeti müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunmaktadır. Uzun ömürlü ray sistemi ve dolap yapısı sunarak yıllarca kullanma imkanı verir. Fiyatlar ise dolap boyutu ve malzemelere bağlı olarak değişim göstermekte olup her bütçeye uygun bir ürün bulunabilmektedir.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon