Maltepe Ray dolap

Maltepe Ray dolap

Maltepe Ray dolap Modelleri

Maltepe raydolap araştırılması yapıldığında Albero Raydolap sayesinde evinizin çok farklı alanlarında klasik ya da modern tasarım örneklerini kendi içinde toplayan birbirinden ayrı dolapları kullanabilirsiniz; şayet bu tip dolaplarda tek bir raylı sistem yararlanmak istemiyorsanız da yine aynı servisle iletişime geçebilmeniz mümkün. Ray dolap, doğrudan bir ürünün adı olmakla beraber aynı zamanda farklı bir markanın karşılığı da olduğu için temel olarak yer aldığı alanda klişe haline gelen markalara örnek verilebilir; fakat piyasada üretilen ray dolapların temelde birbirinin aynı ölçütlere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Ray Dolap Ürünü Nasıl Seçilir?

Maltepe ray dolap seçimini gerçekleştirmek için firmamız ile irtibata geçip, özel üretim ya da standart model gibi farklı tercihlerde bulunabilir; şayet özel bir üretim isterseniz bu hususta ihtiyaç duyduğunuz modeli belirlemek adına firmamız tarafından keşif çalışması düzenlenir. Keşif ve ölçü alma işinde aynı zamanda mimarlık görevini üstlenen bir yetkili de bulunacağı için tasarımın yeniden belirlenmesi mümkün hale gelirken temel olarak 1-2 hafta arasında yepyeni ray dolap tarafınıza ulaşır.

Ürünün belirlenmesinde fiyat, ihtiyaç, tasarım gibi farklı başlıklar dikkate alındığından bu başlıkların bize sunduğu ölçütlere göre tercih yaparız. Genel olarak üründeki dolap sayısı, raf çeşidi, kullanılan ahşap malzemenin kalitesi; fiyatı doğrudan belirler. Tabi ürünün teslim süresi, dolabın temel fark özellikleri de maliyetin hesaplanmasında ayrı bir rol faktörü olarak dikkat çeker; yani Maltepe ray dolap imalatında birden fazla etkenle maliyet hesaplanır.

Garanti ve Servis Hizmetleri

Üretilen ürünler adına 3 yıla kadar garanti uygulanırken aynı zamanda belirli periyotlar dahilinde arzu edilirse seviş hizmeti de sağlanabilir; böylece dolapların uzun ömürlü kullanımı mümkün hale gelmiş olur.

Ürün için keşif, tasarım ve onay süreçlerini gerçekleştiren firma; tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz dolabı talep ettiğiniz şekilde monte ederek hizmete hazır hale getirir. Tabi bu süreçte ürün özellikleri, ahşap çeşidi gibi farklı konularda ortak fikir yürütmeniz ve buna göre karar vermeniz gerekir. Onların haricinde mutfak, banyo, yatak odası gibi çok farklı alanlarda birbirinden güzel dolap çeşitlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon