Modoko Ray Dolap Modelleri

Modoko Ray Dolap Modelleri

Modoko Ray Dolap Modelleri

İnsanların çok sayıdaki kıyafetlerini doldurmaları adına giysi dolapları çok önemli bir detaydır. Kişiler kendilerine uygun bir ev kurarken kıyafetlerine de uygun bir dolap seçerler ve ortalıkta karmaşık bir görüntü oluşturmasının önüne geçerler. Dolap modelleri her eve ve tarza göre çok farklı şekillerde ortaya çıkmaktadır. Spor tarz sevenler için hazırlanan daha sade modeller klasik tarzın gösterişli ürünleri arasında kalabilecektir. Aynı zamanda alınacak modele kapakların şekli de etki eder. Dolap kapaklarının eskiden yalnızca dışarıya açılan şekilleri artık yerini Modoko Ray Dolap modellerine bırakmıştır.

 Ray Dolaplarda Kapak Takılması Sorunu

Raylı sistem ile üretilen dolapların tamamı hem sağa hem de sola kolaylıkla açılan dolap kapakları olmaktadır. Sürgü sayesinde dolapların ekstra yer kaplamadan itelendiği kapaklar bazı dolaplarda düzgün bir ayarlama yapılmadığı için sıkışmakta ya da kapaklar birbirine değmektedir. Oysa Albero ray dolap ürünlerinin tamamı aynı kalitede aynı özenle hazırlanmış olduğundan kişilerin bu sorunla karşılaşmaları neredeyse imkansız olur. Kapaklar hazırlanırken gerekli olan tüm hesaplamalar en ince detayına kadar yapılır ve kapakların birbirine sürtünme kuvveti uygulamadan birbirinden bağımsız olarak her iki tarafa da rahat hareketinin önü açılır. Kapakları monte ederken size yardımcı olan ekip doğru bir kurulum uygulamak için eğitilmiştir. Eğer dolaplar kurulduğu anda sıkıntı seziyorsanız bu yapısal olarak değil kurulumsal olarak bulunur ve kapakların değiştirilmesi ile çözülebilir.

Modoko Ray Dolap Modelleri

Kişilerin yatak odası olarak kullandıkları oda genel olarak evin en küçük odası olmaktadır. Bu hem özellikle kış aylarında ısınma sorununun ortaya çıkması hem de yaşanan ekonomik sıkıntıların daha da azaltılması için önemlidir. Ama yatak odası çift kişilik yataktan sonra dolap için de küçük bir alan bırakıyorsa dolabın mutlaka raylı sistemlerle hazırlanmış olanı tercih edilmelidir. Modoko ray dolap üretimlerinin tamamı kısıtlı alanlarda sizlere daha geniş bir kullanım alanı bırakabilmek adına hazırlanmaktadır. Özellikle size çok az bir alan kalacağını düşünüyorsanız sunulan dolaplar sayesinde bir de kapanıp açılan dolapların kapladığı yer ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon