Mutfak Dolabı

MUTFAK DOLABI

Mutfak dolabı  bir evin olmazsa olmazı, en önemli yeri mutfaktır. Güne başladığımız mutfaklarımız kullanışlı, kaliteli, cezbedici güzellikte olsun isteriz. Böyle bir mutfağa sahip olmak her kadının hayalidir. Albero Ray Dolap 1995 yılından bu yana sizlerin bu isteklerini göz önünde bulundurarak, isteklerinize göre mutfaklar tasarlamayı, kaliteyi, kullanışı bir ilke olarak edinmiş köklü bir firmadır.

Ergonomik bir mutfak hayal değil 

Albero Ray Dolap firmasının ürettiği mutfak dolapları tüm kadınların isteklerine hitap ederek oldukça ergonomik şekilde tasarlanmaktadır. Ergonomik bir mutfak dolabı  sizlere hem rahatlık sağlayacaktır hem de vermiş olduğunuz paranın karşılığını almanıza yardımcı olacaktır. İşte bu noktada Albero Ray Dolap isteğiniz doğrultusunda, sizlere özel tasarımlarla ve modellerle oldukça ergonoik mutfaklar tasarlamaktadır. Hem zevkinize hitap edecek hem de oldukça kullanışlı bir mutfak dolabı tasarlayacaktır.

Hem zevkinize hem de cebinize hitap eder

Birbirinden farklı modelleri,  renkleri ve desenleriyle, birbirinden farklı fiyat seçenekleri ile her cebe ve her zevke uygundur. Aynı zamanda firma, internet sitesinde bulunan birbirinden farklı malzemeleri ve birbirinden farklı fiyatlarıyla müşterilerin önceden bakıp karar vermesi ve ona göre istediği malzemeyi seçebilmesi imkanını da sunmaktadır. Seçeceğiniz malzemeye, modele, desene, renge ve metrekareye göre farkli fiyatlarıyla, firma istediğiniz mutfak dolabını sizler için tasarlamaktadır. Hem cebime uysun hem zevkime göre olsun derseniz doğru adres Albero Ray Dolap tasarım ve uygulama!

Küçük bir mutfağı kocaman bir dünyaya çevirin 

Albero Ray Dolap, mutfağının küçük olmasından yakınan müşterileri için o küçük alanları kocaman bir dünyaya çevirmektedir. Küçük bir alana uyguladığı farklı tasarımları ile kullanışsız olan her alanı kullanışlı hale getirmektedir. Mutfağım küçük diyorsanız bırakın da Albero Ray Dolap orayı kocaman bir dünyaya çevirsin. Kullandığı kaliteli malzemeleri ile müşterilerine uzun süreli kullanım imkanı vermektedir. Ve eşsiz tasarımları, birbirinden güzel modelleri, renkleri ve desenleriyle mutfağınızı bir tasarım harikası haline getirmektedir.

Farklı aparatlarla daha kullanışlı bir mutfak

Ayrıca Albero Ray Dolap müşterileri için yapmış olduğu mutfakların daha da kullanışlı hale gelmesi için internet sitesinde de bulabileceğiniz farklı apartlar da sunmaktadır. Böylece dolaplarınızı, çekmecelerinizi olduğundan daha da kullanışlı hale getirmenizi mümkün kılar. İsteğiniz doğrultusunda istediğiniz aparatlara ulaşmak Albero Ray Dolap sayesinde artık mümkün.

  • Fonksiyonelliği ve kalitesi yüksek Albero mutfak dolapları, profesyonel ekiplerle hazırlanmış ve ince ayrıntılarla tasarlanmış iç hacimler, küçük detaylarla ve modern çizgilerle bezenmiş modüller, bir mutfağı cazibe merkezi haline dönüştürüyor.
  • İstediğiniz ve hayalini kurduğunuz mutfaklar Albero garantisi ve kalitesiyle, evlerinizi farklı bir stil ve tarzla buluşturuyor.
  • Dolapların yan yana dizilmesinden ziyade, ergonomik, estetik ve mutfak davranış biçimlerinin özel uygulamalarımızla öne çıktığı, hayallerinizin ötesindeki mutfak tasarımları “Albero showroom“ larımızda.

Mutfak

Albero Raydolap, yeni binaların mutfak kurulumunu yapabildiği gibi eski mutfakları da değiştirebilmektedir. En ince ayrıntısına kadar yenilenen mutfaklarınız, daha işlevsel bir durumda bırakılarak sizlere teslim edilmektedir. Firmamız, yenilikçi hizmet anlayışıyla yeni tasarımları ve teknolojileri yakından takip etmektedir. Böylelikle yeni tasarımları ve teknolojileri mutfağınızla özdeşleştiren Albero Raydolap, ortaya daha kaliteli bir işçilik çıkarmaktadır.

İstanbul mutfak tadilatı hizmetinden yararlanmak isteyenlerin bir numaralı tercihlerinden olan firmamız, kaliteli işçiliğiyle öne çıkmaktadır. Tadilat işlemlerinin son model ekipmanlarla ve bu ekipmanları kullanan uzman bir çalışan kadrosuyla yapılması gereklidir. Aksi takdirde tadilat konusunda çeşitli sıkıntılarla karşılaşılmaktadır. Albero Raydolap, bütün bu durumları dikkate almaktadır. Sonuç olarak mutfaklarınız, profesyonel ekipman ve uzman kadroyla tadilata girmektedir.

Mutfak Dizaynı Nasıl Olmalı?

Mutfak dizaynı konusunda da uzman olan firmamız, dizayn konusunda sizlere gereken yardımı sağlamaktadır. Dizayn konusu, kişiden kişiye değişkenlik gösteren bir konudur. Çünkü herkesin göz zevki farklı olmaktadır. Albero Raydolap da dizayn konusunda öncelikle müşterilerinin isteklerini ön planda tutmaktadır. Ek olarak dizayn konusunda tarafınıza çeşitli öneriler ileten firmamız, mutfağınızın daha iyi bir görüntüye kavuşması için gece gündüz çalışmaktadır.

Mutfak tasarımı, uzman tasarımcılarımız tarafından yapılmaktadır. Tasarım konusunda öncelikle mutfağın yapılacağı odanın büyüklüğü ve istediğiniz dizayn modelleri alınmaktadır. Buna göre bir tasarım yapılmakta ve ortaya çıkan tasarım, ustalarımız tarafından gerçekliğe aktarılmaktadır. Mutfakla ilgili olan bütün konular kısa sürede tamamlanmaktadır. Böylece en ufak bir zaman kaybına neden olunmamakta ve yapılacak montaj işlemlerinden sonra mutfaklarınız kullanılabilir duruma gelmektedir.

Mutfak Dolabı İmalatında Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İstanbul mutfak dolabı imalatı yapan firma olarak en büyük amacımız, her eve kaliteli mutfak dolaplarını kazandırmaktır. Yeni yapılan binaların mutfak işlemlerinde veya eski mutfakların yenilenmesinde sıklıkla tercih edilen Albero Raydolap, 39 ilçenin hepsine hizmet verebilen tek firma olarak nitelendirilmektedir. Bu da kapsamlı bir hizmet anlayışıyla imalat yaptığımızı kanıtlamaktadır.

Mutfak dolabı üretimi için aklınızda bulunan tasarımı tarafımıza iletmeniz durumunda hemen üretim işlemlerine başlanmaktadır. Kısa sürede mutfağınızın yapımı tamamlanmakta ve sonrasında montaj işlemlerine geçilmektedir. Montaj işleri de uzman çalışanlarımız tarafından yürütülmektedir. Böylelikle mutfak yapımının her aşaması uzman personeller tarafından yürütülerek herhangi bir soruna davetiye çıkarılmamaktadır.

2022 Yılı Mutfak Yapımı Fiyatları

Yıldan yıla mutfak yapımı fiyatları değişime uğramaktadır. Sonuç olarak maliyetler, dönemsel olarak artabilmekte veya azalabilmektedir. Firmamız da piyasanın durumuna göre mutfak dolabı üretim fiyatı belirlemektedir. Fiyat değişimi;

  • Siz değerli müşterilerimizin mutfaklarında istedikleri tasarıma,
  • Mutfak dolapları için kullanılacak malzemelerin kalitesine,
  • Hangi türden ahşapların kullanılacağına,
  • Mutfağın kurulacağı odanın metrekaresine,

Bağlıdır. Albero Raydolap ise az kâr marjıyla çok iş yapmayı hedeflemektedir. Kısacası firmamız, fiyat konusunda bulunabilecek en iyi firmalardan biri olarak üstün hizmetlerine devam etmektedir.

 

Fiyat listemize göz attınız mı?

Hemen Ara
Navigasyon