Mutfak Dolabı

MUTFAK DOLABI

Mutfak dolabı  bir evin olmazsa olmazı, en önemli yeri mutfaktır. Güne başladığımız mutfaklarımız kullanışlı, kaliteli, cezbedici güzellikte olsun isteriz. Böyle bir mutfağa sahip olmak her kadının hayalidir. Albero Ray Dolap 1995 yılından bu yana sizlerin bu isteklerini göz önünde bulundurarak, isteklerinize göre mutfaklar tasarlamayı, kaliteyi, kullanışı bir ilke olarak edinmiş köklü bir firmadır.

Ergonomik bir mutfak hayal değil 

Albero Ray Dolap firmasının ürettiği mutfak dolapları tüm kadınların isteklerine hitap ederek oldukça ergonomik şekilde tasarlanmaktadır. Ergonomik bir mutfak dolabı  sizlere hem rahatlık sağlayacaktır hem de vermiş olduğunuz paranın karşılığını almanıza yardımcı olacaktır. İşte bu noktada Albero Ray Dolap isteğiniz doğrultusunda, sizlere özel tasarımlarla ve modellerle oldukça ergonoik mutfaklar tasarlamaktadır. Hem zevkinize hitap edecek hem de oldukça kullanışlı bir mutfak dolabı tasarlayacaktır.

Hem zevkinize hem de cebinize hitap eder

Birbirinden farklı modelleri,  renkleri ve desenleriyle, birbirinden farklı fiyat seçenekleri ile her cebe ve her zevke uygundur. Aynı zamanda firma, internet sitesinde bulunan birbirinden farklı malzemeleri ve birbirinden farklı fiyatlarıyla müşterilerin önceden bakıp karar vermesi ve ona göre istediği malzemeyi seçebilmesi imkanını da sunmaktadır. Seçeceğiniz malzemeye, modele, desene, renge ve metrekareye göre farkli fiyatlarıyla, firma istediğiniz mutfak dolabını sizler için tasarlamaktadır. Hem cebime uysun hem zevkime göre olsun derseniz doğru adres Albero Ray Dolap tasarım ve uygulama!

Küçük bir mutfağı kocaman bir dünyaya çevirin 

Albero Ray Dolap, mutfağının küçük olmasından yakınan müşterileri için o küçük alanları kocaman bir dünyaya çevirmektedir. Küçük bir alana uyguladığı farklı tasarımları ile kullanışsız olan her alanı kullanışlı hale getirmektedir. Mutfağım küçük diyorsanız bırakın da Albero Ray Dolap orayı kocaman bir dünyaya çevirsin. Kullandığı kaliteli malzemeleri ile müşterilerine uzun süreli kullanım imkanı vermektedir. Ve eşsiz tasarımları, birbirinden güzel modelleri, renkleri ve desenleriyle mutfağınızı bir tasarım harikası haline getirmektedir.

Farklı aparatlarla daha kullanışlı bir mutfak

Ayrıca Albero Ray Dolap müşterileri için yapmış olduğu mutfakların daha da kullanışlı hale gelmesi için internet sitesinde de bulabileceğiniz farklı apartlar da sunmaktadır. Böylece dolaplarınızı, çekmecelerinizi olduğundan daha da kullanışlı hale getirmenizi mümkün kılar. İsteğiniz doğrultusunda istediğiniz aparatlara ulaşmak Albero Ray Dolap sayesinde artık mümkün.

  • Fonksiyonelliği ve kalitesi yüksek Albero mutfak dolapları, profesyonel ekiplerle hazırlanmış ve ince ayrıntılarla tasarlanmış iç hacimler, küçük detaylarla ve modern çizgilerle bezenmiş modüller, bir mutfağı cazibe merkezi haline dönüştürüyor.
  • İstediğiniz ve hayalini kurduğunuz mutfaklar Albero garantisi ve kalitesiyle, evlerinizi farklı bir stil ve tarzla buluşturuyor.
  • Dolapların yan yana dizilmesinden ziyade, ergonomik, estetik ve mutfak davranış biçimlerinin özel uygulamalarımızla öne çıktığı, hayallerinizin ötesindeki mutfak tasarımları “Albero showroom“ larımızda.

Fiyat listemize göz attınız mı?

Hemen Ara
Navigasyon