Nışantaşı Raydolap

Nişantaşı Ray Dolap

Nışantaşı Raydolap

Nişantaşı Raydolap, Raydolaplar yaşam alanlarımızda her daim modernlik ve fonksiyonellik sağlayan mobilyalardır. Kısaca menteşe yerine raylı sistemle dolapların açılıp kapanmasını sağlayan bu dolaplar, hem daha ergonomik bir tasarım hem de daha az yer kaplayan özeliğe sahiptir. Genel olarak yatak odalarında, genç odalarında ve bebek odalarında tercih edilen bu mobilyalar odalarda dolap kapaklarının açılma mesafesi problemi yaratmamaktadır. Bu sayede aşandan yarı yarıya tasarruf edilebilmektedir. Şekil itibari ile de son derece estetik ve trend bir görünüm raydolaplar ile sergilenebilmektedir. Albero Raydolap, Nişantaşı dahil olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olup, firmamızı tercih ederek yaşam alanlarınızı kalite ve modernlikle buluşturabilirsiniz.

Ray dolap Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Yenilenen yüzlerce farklı tarz ve koleksiyon ürünlerin yanı sıra tamamen sizin tasarımlarınızı ve beklentilerinizi karşılayan raydolapları tercih ederek en ideal dolaba kavuşmanız mümkün olmaktadır. Kaliteli hammadde ve özenli el işçiliği ile yetenekli tasarımcıların bir araya gelmesi ile oluşturulan koleksiyonlara da göz gezdirerek klasik modelleri, modern çeşitleri, country dolapları değerlendirebilirsiniz. Özellikle son yıllarda kullanılmaya başlanan raydolaplar, dolap kapağının menteşe çıkmasını, dolap kapaklarının kapanmaması, kapak kollarının kopması, sert dolap kapatmaktan kaynaklanan ayna kırılmaları yahut diğer problemleri de ortadan kaldırmaktadır.

İstanbul’un her noktasında hizmet veren Albero Ray Dolap müşteri ağını sürekli olarak genişleten seçkin firmanın kaliteli ürünlerini değerlendirerek menteşeli eski sistemden modern raylı sistemlere hızlı bir geçiş yapabilirsiniz. Nişantaşı raydolap bölgede bulunan işyeri ve evlere raylı sistemle üretilmiş dolap hizmeti sunmaktadır.

Raylı Sistem Özellikleri

Nişantaşı ray dolap fiyatları koleksiyon ürünleri, fabrikasyon ürünleri, ölçü ve ebat, kullanılan hammadde gibi farklı değişkenler üzerinden fiyat değişkenliğine uğramaktadır. Öte yandan tasarımını alıcının yaptığı özel üretim ürünü dolapların fiyatları da farklı bir şekilde fiyatlandırılmaktadır. Ancak her daim makul piyasa fiyatları ile piyasa kalitesinin üzerinde hizmet alabilirsiniz. Çekmece, iç çekmece, raf, aynalı, iki bölmeli yahut tek bölmeli gibi farklı dizaynlar ile imal edilmiş ürünler kişilerin beklentileri üzerinden tercih nedeni olmaktadır. Ahşabın her tonunun ve her türünün kullanıldığı bu mobilyalar dayanıklı ve garantili olduğundan ötürü bir ömür boyu kullanma fırsatı sunmaktadır.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon