Oturma Grubu Koltuk Döşeme

Oturma Grubu Döşeme

Oturma Grubu Döşeme Evlerde en sık kullanılan odanın oturma odası olması kişilerin bu odada sürekli bir değişim göstermesini sağlamaktadır. Oturma odası hem misafirler hem de sizin için en çok kullanılan odadır. Evinizi ziyaret eden misafirlerinizi bu odada ağırlarken kendiniz de günün tüm yorgunluğunu tv karşısında bu odada atarsınız. Ama hep aynı ortama girmek hep aynı renklerle karşılaşmak itiraf etmek gerekirse bir süre sonra sıkıcı olabilecektir. O zaman bunu önlemek için yeni modeller ile hazırlanan yüzlerden seçim yapmak ve oturma odasının en büyük parçası koltuk takımlarını değiştirmek gerekebilir. Oturma grubu döşeme kumaş modelleri içerisinde seçeceğiniz tarzınıza uygun ürünleri koltuklara kaplatarak hem yeni bir ortam hem de daha şık bir görünüm oluşturmak en ekonomik yollardan sizlere sunuluyor.

Oturma Grubu Modelleri

Oturma grubu alırken hemen herkesin ilk seçeneği koltukların rahat olmasıdır. Bu nedenle seçim yapılırken her koltuğa oturularak hangisinin daha rahat olduğuna bakılır. Diyelim bir model beğendiniz ama o modelin rengi diğer eşyalarınız ile uyuşmuyor. Bu durumda evin geri kalanını değiştirme zahmeti yerine oturma grubunun üzerindeki yüzü değiştirme şansınız bulunacaktır. Siz yalnızca size uygun olan modeli belirlersiniz ve sonrasında kendinizi oturma grubu döşeme kumaş modelleri karşısında bulursunuz. Seçiminiz ne olursa olsun evinize gelen koltuk takımı orijinal haliyle fabrika çıktısı olarak size ulaşır. Yani değişen kumaşların sağdan soldan sarkması söz konusu olmayacaktır.

Oturma Gruplarında Renk Tercihi

Oturma gruplarını seçerken tabii ki evin tarzına uygun bir seçim yapmak gereklidir. Ama sevmediğiniz ya da çok yoğun olarak gördüğünüzde sizi rahatsız eden bir rengin en çok kullandığınız bu odada yer alması ister istemez sizi rahatsız edecektir. Bunun en kolay çözümü seçilen koltuk takımının renklerine uygun olarak oturma grubu döşeme kumaş modelleri içerisinden seçilen yeni ve desenli renklerle değiştirilmesidir. Yeni bir renk ve model hem evinize hareket katacak hem de görüntü bütünlüğünü bozmadan kullanımınıza uygun mobilyalar sunacaktır. Desenli modeller her koltuk takımına uygun olarak kaplama haline getirilebilecektir.

Bize ulaşın

 Fiyat listemize göz attınız mı?
Hemen Ara
Navigasyon