Özel Ölçü Giyinme Odası

Özel Ölçü Giyinme Odası

Özel Ölçü Giyinme Odası

Özel Ölçü Giyinme Odası, Giyinme odası modelleri elbet özel ölçülerde mekana ve kişiye özel üretilmektedir. Artık kafanızdan klasik dolapları silmenin zamanı geldi. Albero ray dolap uzman kadrosu, giyinme odası mimarlarıyla gelip, yerinde keşif yaparak size özel tasarımları hayatınıza geçirmekte bir numara olma yolunda ilerliyor .
Açık veya kapaklı giyinme odaları modelleri özel ölçülere göre tasarlanmaktadır. İhtiyaca göre içi dizayn edilir. Eski klasik model dolapların ağırlığını üzerinizden atın . Daha fonksiyonel ve özel ölçülerle tasarlanan, kendi zevkinize uygun ve daha kullanışlı giyinme odalarını hayatınıza geçirin. Albero Ray dolap, hayatınızı daha yaşanır kılmanın ve daha çok kolaylaştırmanın tek adresi.
Giyinme odalarının hayatınıza getirdiği kolaylığı görünce bundan vazgeçmiyeceksiniz. Vazgemiyeceğiniz bu sisteme kendi katkılarınızın olduğunu görünce de daha çok benimsiyeceksiniz. albero Ray dolap, müsterisiyle beraber hareket eder , ona en uygun özel tasarım giyinme odasını hizmetine sunar. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutar. Bizim isimiz sizin dünyanızı güzelleştirmek. Hayatınızda daha kolay yaşanılır mekanlar oluşturmak.
Özel ölçü giyinme odalarıyla mekankarınız daha yaşanılır ve modern bir hava içine girecek. Eski dolap sistemlerinin karmaşasından kurtulacaksınız. Çünkü sadece ihtiyacınız olacak ve sadece size hizmet edecek bir sistemle karşı karşıya olacaksınız. Özel ölçüler daima kişiye ve mekana özel tasarlanmaktadır. Bu özel tasarımlarla kisiliğinizi, zevkinizi ve stilinizi de çok kolay ortaya koyabilirsiniz.
Giyinme odaları kıyafetlerinizin tümünü bir kerede görmenizi sağlar. Herhangi bir şeyi aramak durumunda bırakmaz sizi. Özel ölçülerde tasarlanır. Zevkinize ve mekanınıza özel ölçülerde dizayn edilir. Size en uygun şekilde. Bunun için sadece İstanbul’da, bütün semtlere hizmet veren Albero ray dolabı tıklamanız yeterli.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz özen ve gösterdiğimiz gayretten ötürü sonuçtan asla pişmanlık duymayacak ve raydolap sistemini tüm yakınlarınıza önereceksiniz. Eminiz ki estetikten ziyadesiyle anlayan sizler giyinme odalarınıza verdiğiniz bu üstün önemin sonucunda kesinlikle tercihinizi bu yönde kullanacaksınız. Seçimlerinize ve muhakkak standartlarınıza da yansıyacak olan bu değişim ufkunuzu genişletecek evinize sizi bağlayacak ve saatlerce ne giyeceğim düşünmekten sızı kurtaracaktır. Etekleriniz, gömlekleriniz ve pantolonlarınız için özel bölümleri mevcut olup kıyafetleriniz doğru yere doğru şekilde asıldığı taktirde asla ütüsü bozulmayacak ve size hazır giyim imkanı sunacaktır.

Fiyat Listemiz

Bize Ulaşın

Adres: Feyzullah Mahallesi Yüzevler Bağdat Caddesi No:264/A
Telefon: 0850 304 64 88 -0216 399 49 15
Mail Adresimiz :info@alberoraydolap.com

Hemen Ara
Navigasyon