Özel Ölçü Kanepe

Özel Ölçü Kanepe

Özel Ölçü Kanepe

Özel Ölçü Kanepe odanın boyutuna ve kişinin istediği modelde üretilmekte olan koltuktur. Kanepe kişinin zevkleri doğrultusunda farklı şekilde yapılmakla birlikte kaliteli ve sağlam olan ürünler ortaya çıkar. Kullanılan tüm malzemeler kişinin isteği doğrultusun da bir araya getirilir.

Özel Ölçülü Kanepe Özellikleri

Özel ölçü kanepe uzun ömürlü şekilde kaliteli olarak üretilen kurumlarda yaptırılmalıdır. Kanepenin iskeleti, süngeri ve kumaşı birbiri ile dengeli şekilde yerleştirilmelidir. Koltuğun kumaşı ve yapılış şekli arasında uyum olmalıdır. Modern bir modele onun modernliğine uygun şekilde deri gibi kumaşlar kullanılması uygundur. Kullanılan tüm malzemeler belirtilen ölçülerde olmalıdır.

Dikişleri oldukça kaliteli ve belli bir düzeneğe göre olmalıdır. Kişi modeli, rengi, kumaşı ve aksesuarları seçer ve gerisi uzman kişilerin ellerine bırakılır. Kişi istediği koltuk için öncelikle ölçü almalıdır. Yani odanın ne kadarına yerleşecekse o ölçüde bir kanepe istemesi uygun olacaktır.

Koltuk kumaşı seçilirken öncelikle kumaşın kir ve leke tutma özelliklerine bakılmalıdır. Kolay temizlik imkanı sunması ile birlikte kumaşın kalitesine de bakılmalıdır ki koltuğun kullanım ömrü uzasın. Kumaşın desenlerine de dikkat edilmelidir. Kumaş deseninde ya da kendi renginde kanserojen olup olmamasına da bakılması gerekmektedir. Çünkü sürekli temas halinde olunduğundan kullanılan kumaşın kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Kumaşın yanında kullanılan süngerin çabuk aşınmaması için kaliteli olan süngerlerin kullanılmasına özen gösterilmelidir. Çünkü süngerler aşınırsa iskelet ya da yaylar rahat bir oturma sağlamayacaktır.

Mobilya üretiminde özel ölçü yataklı kanepe üretimi, özel bir uğraş gerektirdiği ve ince bir işçilik gerektirdiği için diğer mobilya türlerinin üretimine nazaran daha fiyatlı olabilmektedir. Özel ölçü yataklı kanepe fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan unsurlar ise, mobilyanın üretimi esnasında kullanılan malzemenin kalitesi ve mobilya üretimin esnasındaki işçiliğin kalitesidir.

Albero Koltuk Size bir telefon kadar yakındır, İstanbulun tüm semtlerine ücretsiz keşif hizmeti sayesinde gelip ölçüleri alıyor, teklifinizi anında veriyoruz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16

 

 

Hemen Ara
Navigasyon