Özel Ölçü Köşe Koltuk Takımları

Özel Ölçü Köşe Koltuk Takımları

Özel Ölçü Köşe Koltuk Takımları

Özel Ölçü Köşe Koltuk Takımları , salon odasının köşe alanına özgü şekilde tasarlanan ya da standart halinde biçimsel özellikleri itibarında o tipte imal edilen koltukların genel adıdır; fakat bu koltuklar, arzu edilirse sırf bir salon için özel olarak üretilebilirler. Köşe takımlarına stabil durum söz konusu olduğundan evin köşesine özel ve ev mimarisinin genel yapısına uygun tasarım tercih edilir; zaten evin genel halinden uzak takımlar da evle bütünleşmeyip çok ayrı bir görüntü verir.Özel Ölçü Köşe Koltuk Takımları

Köşe takımlarında ‘’L’’ profil esas alındığından profilden hariç şekilde farklı renk tamlamaları ya da ayrı desen, tasarım çeşitleri değerlendirilebilir; şayet salona özel çalışma yapılırsa köşe takımının daha da güzel gözükeceği dile getirilebilir.

Özel Ölçülü Tasarımlar

Özel Ölçü Köşe Koltuk Takımları , bu hususta çalışma gerçekleştiren firmalarca yapıldığından öncelikle özel ölçünün alınacağı alana keşif çalışması yapılır; fakat bunun öncesinde ev sahibi tarafından ölçü değerleri verilerek maliyet hesaplanması istenebilir. Köşe takımlarında metrekare başına şöyle bir fiyat değerlendirilmesi yapılmaz; zira köşe takımlarında birbirini tamamlayan birçok yan unsur bulunur. Bu unsurlar ise köşe takımının görsel açıdan yansıtacağı özelliklerini yan yana getirerek onun mevcut kimliğini açığa çıkartır.

Özel ölçü köşe takımları, bahsedildiği gibi öncü maliyet hesaplanmasının ardından keşif gezisiyle tam olarak ortaya çıkar; tabi bundan sonra köşe takımları için ne gibi şekil özelliklerinin belirleneceği konu hakkında bilgili olan mimarlarca ayarlanır.

Öze ölçü köşe takımları, sipariş verildikten yaklaşık 8 hafta kadar sonra teslim edilerek hemen hemen 3 yıl kadar garanti altına alınır ve bu süre içinde periyodik olarak kontrol edilebilir. Köşe takımlarının temizlenme, bakım faaliyetleri de düzenli yapılırsa mevcut takımların kullanım ömrü otomatik şekilde uzar.

Nereden ve Nasıl?

Köşe takımlarının nereden ve nasıl elde edileceği hususunda birçok firmanın hizmet verdiği açıkça görülse de her firmanın aynı düzeyde hizmet sağladığı asla söylenemez; Albero Koltuk, garantili ve kaliteli hizmet sunar.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon