Pendik Ray dolap

Ortaköy Ray Dolap

Pendik Ray Dolap İmalatı

İnsanların sürekli olarak evlerinde yer alan kıyafetlerini düzgün ve temiz bir şekilde saklayabilmesi adına dolaplar çok önemli olmaktadır. Dolaplar hem kıyafet hem de fazla eşyaların saklanması için önemli olduğundan her evde bulunan zaruri eşyalardan bir tanesi olmaktadır. Kıyafetler günümüz alışveriş çılgınlığında çok sayıda alınan ve tabiri caizse koyulacak yer bile bulunamayan eşyalardan bir tanesidir. Alınan dolapların boyutu bazen yetersiz kalmakta ve bu da yeni bir dolaba yer açmanız gerektiği anlamına gelmektedir. Aynı dolaptan bir ya da birkaç tane aldığınızda raylı dolap kapaklarının da ne denli önemli olduğunu fark edebilirsiniz. Pendik Ray Dolap üretimleri ihtiyaç anında size en doğru kullanımı sunacak kaliteli dolaplar için çalışmaktadır.

Raylı Sistem Dolaplar Yer Kaplamıyor

Dolap alınırken kapağının nasıl açılıp kapandığı çok önemlidir. Çünkü dar alanlar bazen o dolabın kapağını dışarıya doğru açmak bile istenmeyen bir görüntüye neden olur. Bilindiği gibi standart bir ev mimarisinde yatak odalarının metre karesi her zaman küçük tutulmaktadır. Bu hem ekonomik hem de ısınma bakımından kullanışlı sayılabilir. Ama bu aynı zamanda evde dolap için giyinme odası da yoksa o dolabın odayı daha da daraltması anlamına gelir. Pendik ray dolap sistemlerinde ise raylı sistemin sunmuş olduğu dolap kapaklarının yalnızca yana doğru kaydırılması bu tip odalarda alan kaplamanın önünü kapatacaktır. Raylı sistemlerin tamamında kapaklar birbirine çarpmadan hem sağ hem de sola doğru bir ilerleme gösterebilir. Üstelik bu dolaplar çok daha kullanışlıdır.

Pendik Raylı Sistemli Dolaplar Dayanıklı Mıdır?

Raylı sistemli dolaplar yerlerin dar olması ve alan genişletme çabalarından ortaya çıkmıştır. Bu sayede hem oda ferahlayacak hem de takılıp kırdığını dolap kapaklarına veda edeceksiniz. Ses çıkaran, açılıp kapanırken sorun yaratan dolap kapakları yerine Pendik ray dolap üretimleri sayesinde kapakların sağa ve sola sorunsuz ve tamamen sessiz açılışına şahit olacaksınız. Üstelik bu sistemler size herhangi bir ekstra ücretle sunulmadan aynı fiyattan evinize kadar da getirilerek monte edilecek, sorunsuz kullanıma ilk günden itibaren başlayabileceksiniz.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon