PORTMANTO

PORTMANTO

>> Portmanto Fransızca Porte ve manteau kelimelerinin Türkçeleştirilmiş halidir. Manto askısı demektir. Şıklığın koridorda başladığı son yıllarda portmanto modelleri size büyük katkı sağlayacak.

>> Ev dekorasyonunda öncelik verdiğimiz salon, mutfak yatak odasından sonra giriş bölümü tasarımları da dikkat çekmeye başladı.

>> 2018 yılı dekorasyon ürünleri arasında antrenize şıklık katacak  modeller ve tasarımları dikkat çekmektedir. Giriş sizin tarzınızın ilk göstergesidir.

>> Sizde evinizin diğer bölümlerine yansıttığınız şıklığa girişten başlamak istemez misiniz? Giriş bölümüne farklı objeler ve şık bir portmanto  ile başlayabilirsiniz.  sadece şık bir dekorasyon ürünü değil aynı zamanda bir toparlayıcı görevi de görür.

>> Yani çok gerekli bir eşya olmakla beraber günlük birçok aksesuarı ve giysiyi de bir araya topladığı içinde ev düzeni içinde önemlidir.

>> Görselliğin yanında kullanım amacına yönelik istekler doğrultusunda birçok alternatifi de değerlendirmek mümkün.

>> Ayakkabı sayısı fazla olan evler için geniş ayakkabılıklar, çanta ve mont gibi eşyaları asmak için ayakkabılıktan ayrı olan bölümler, çekmeceli tasarımlar, küçük ya da daha büyük ebatları gibi birçok seçenek aile tercihine göre seçilebilir.

>> Kapaklarında büyük aynalar bulunan portmanto modelleri en çok tercih edilen tasarımlar arasında.

>> Hem ayna hem de dolap görevini gören bu portmantolar çok kullanışlı ve çok şık görümlere sahip modellerdir.

>> 2015 yılının trend modelleri arasında kapaklı ve açık portmanto modelleri birbiriyle yarışmaktadır.

> 2015 yılı portmanto modelleri arasın ahşap, kahverengi ve beyaz görünümlü modeller ön planda.

>> Evinizin renk tonuna ya da zevkinize göre tercih edebileceğiniz modellere firmamızda ulaşabilmeniz çok kolay.

>>Tasarımdaki uyum ve birbirini tamamlayan amaçlarıyla işlevsel mobilyalar üretiyoruz. Ürünlerimiz yüksek kalite bağlantı ekipmanları ve aksesuarları kullanılarak üretilmektedir.

Giriş bölümünüzün genişliğine göre seçebileceğiniz portmanto modellerine ve daha geniş ürün yelpazesine sahip firmamızdan fikir edinebilirsiniz. Firmamız ürün çeşitliliği, kalitesi ve şıklığıyla göz dolduracak.

>> Ürünlerimizle ilgili her turlu soru ve sorunlarınız da doğrudan firma müşteri destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.> Ürünlerimiz ve kalitemiz markamızın garantisi altındadır. Sizde şıklığınızı ve zarafetinizi yansıtacak bir antre ve daha fazlası için seçenek istiyorsanız bize uğramadan geçmeyin.

Fiyat Listemiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon