Portmanto

Portmanto

Portmanto, mantoların ve benzer kıyafetlerin asılması için üretilmekte olan askılık çeşitlerinden biridir. Firmamız tarafından üretilmekte ve sizlere sunulmakta olan portmantolar, birçok farklı mekanda kullanılabilmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda boyutu ve askı miktarı belli olan farklı çeşitlerde portmantolar üretilebilmektedir. Firmamızı tercih ederek dilediğiniz portmantoyu seçebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Portmanto, kullanıldığı alanlardaki bireylere birçok avantaj sağlamaktadır. Kullanışlılık açısından büyük oranda fayda sağlayan bu ürünler, aynı zamanda kullanıldığı yerlerin tasarımlarını da etkilemektedir. Firmamız, farklı tasarımlara ve farklı renklere sahip olan portmantoları sizlerle buluşturmaktadır. Sizlere sunduğumuz kaliteli ve şık portmanto modellerinden birini seçebilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Portmanto Nerede Kullanılır?

Portmantonun kullanılabileceği birçok alan bulunmaktadır. Ayrıca bu ürünler, günümüzde en çok tercih edilen askılık çeşitleri arasına da yerini almaktadır. Günümüzde portmanto kullanılan bazı mekanlar şu şekildedir;

  • İş yerleri
  • Ofis ve benzeri alanlar
  • Evler
  • Oteller
  • Kafe ve restoranlar

Yukarıdaki mekanların giriş kısmında genellikle portmanto bulunmaktadır. Portmantolar dar alanlarda kullanışlılık yaratırken aynı zamanda bulundukları alanın tasarımına da olumlu etki sağlamaktadır.

Portmanto Çeşitleri

Firmamız sizlere birçok portmanto seçeneği sunmaktadır.

Yukarıdaki portmanto çeşitleri içerisinden birini seçebilir ve istediğiniz her yerde kullanmaya başlayabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu portmanto çeşitleri sadece bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Yaklaşık 50 farklı model ve seçenek firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

Portmanto Fiyatları

Portmanto fiyatları; ürünün boyutuna, kullanılacağı alana, tasarımına ve birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Ancak firmamız her koşulda uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Birbirinden kaliteli ve şık portmantoları uygun fiyatların yanı sıra taksit ve benzer imkanlarla satın alabilirsiniz. Portmanto siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

>> Portmanto Fransızca Porte ve manteau kelimelerinin Türkçeleştirilmiş halidir. Manto askısı demektir. Şıklığın koridorda başladığı son yıllarda portmanto modelleri size büyük katkı sağlayacak.

>> Ev dekorasyonunda öncelik verdiğimiz salon, mutfak yatak odasından sonra giriş bölümü tasarımları da dikkat çekmeye başladı.

>> 2018 yılı dekorasyon ürünleri arasında antrenize şıklık katacak  modeller ve tasarımları dikkat çekmektedir. Giriş sizin tarzınızın ilk göstergesidir.

>> Sizde evinizin diğer bölümlerine yansıttığınız şıklığa girişten başlamak istemez misiniz? Giriş bölümüne farklı objeler ve şık bir portmanto  ile başlayabilirsiniz.  sadece şık bir dekorasyon ürünü değil aynı zamanda bir toparlayıcı görevi de görür.

>> Yani çok gerekli bir eşya olmakla beraber günlük birçok aksesuarı ve giysiyi de bir araya topladığı içinde ev düzeni içinde önemlidir.

>> Görselliğin yanında kullanım amacına yönelik istekler doğrultusunda birçok alternatifi de değerlendirmek mümkün.

>> Ayakkabı sayısı fazla olan evler için geniş ayakkabılıklar, çanta ve mont gibi eşyaları asmak için ayakkabılıktan ayrı olan bölümler, çekmeceli tasarımlar, küçük ya da daha büyük ebatları gibi birçok seçenek aile tercihine göre seçilebilir.

>> Kapaklarında büyük aynalar bulunan portmanto modelleri en çok tercih edilen tasarımlar arasında.

>> Hem ayna hem de dolap görevini gören bu portmantolar çok kullanışlı ve çok şık görümlere sahip modellerdir.

>> 2015 yılının trend modelleri arasında kapaklı ve açık portmanto modelleri birbiriyle yarışmaktadır.

> 2015 yılı portmanto modelleri arasın ahşap, kahverengi ve beyaz görünümlü modeller ön planda.

>> Evinizin renk tonuna ya da zevkinize göre tercih edebileceğiniz modellere firmamızda ulaşabilmeniz çok kolay.

>>Tasarımdaki uyum ve birbirini tamamlayan amaçlarıyla işlevsel mobilyalar üretiyoruz. Ürünlerimiz yüksek kalite bağlantı ekipmanları ve aksesuarları kullanılarak üretilmektedir.

Giriş bölümünüzün genişliğine göre seçebileceğiniz portmanto modellerine ve daha geniş ürün yelpazesine sahip firmamızdan fikir edinebilirsiniz. Firmamız ürün çeşitliliği, kalitesi ve şıklığıyla göz dolduracak.

>> Ürünlerimizle ilgili her turlu soru ve sorunlarınız da doğrudan firma müşteri destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.> Ürünlerimiz ve kalitemiz markamızın garantisi altındadır. Sizde şıklığınızı ve zarafetinizi yansıtacak bir antre ve daha fazlası için seçenek istiyorsanız bize uğramadan geçmeyin.

Fiyat Listemiz

Hemen Ara
Navigasyon